Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У свавіллі і перевищенні своїх службових обов'язків звинувачує міліціонерів мешканець Бердичева

Time Додано: середа, 06 серп. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Він переконує: до нього незаконно застосовували фізичну силу, а чоловіка, який це бачив і вступився, забрали до відділку.

У свавіллі і перевищенні своїх службових обов'язків звинувачує міліціонерів мешканець Бердичева

Того вечора Дмитро Антонов разом із друзями сидів у автомобілі біля одного з нічних клубів. Розповідає, що на місце приїхали працівники спецпідрозділу “Беркут” і патрульно-постової служби. Він вийшов, аби прибрати з дороги свій мопед.

Дмитро Антонов, учасник подій: “Коли я сідав до авто, підійшов співробітник “Беркута” і попросив вийти із автомобіля. Не представившись мені, не пояснивши причин, він підійшов, швирнув до стіни, заставив розставити ноги. Почав наносити удари: в ділянку шиї, потилиці, по нирках, животі. При цьому вийняв усе із кишень, обзивав мене, пояснив мені, що я бик. Його дії я зрозумів, бо побачив тут лейтенанта міліції Беззубця, з яким у мене були конфлікти, якого вже неодноразово наказували, суд визнавав його дії незаконними”.

Розповідь Дмитра підтверджує Анастасія Алєксєєва. Та ще троє свідків. Дівчина чула і розмову з “беркутівцем”.

Анастасія Алєксєєва, учасниця подій: “Лейтенант виглядав і дивився, про що вони там розмовляють”.

До відділу міліції Дмитра не забрали. Йому вдалося переконати працівника спецпідрозділу.

Дмитро Антонов: “Це ця людина просила тебе мене побити, запитав я у нього. Він сказав, що він. Він сказав, що не знав, що у нас конфлікт, бо він із іншого міста. Вибачився і сказав, що не винен”.

Лейтенант, якого згадує Дмитро з нами захотів спілкувався лише телефоном. Пояснив, що того вечора справді був біля нічного клубу, але Антонова не бачив. Зіткнулися вони лише наступного дня у суді. Міліціонер вважає, розповідь Антонова — це наклеп. При чому скаржиться той вже не вперше, сказав правоохоронець.

Постраждалим від свавілля вважає себе і Станіслав Оксюківський. Він вступився за Дмитра. До того, запевняють чоловіки, вони були незнайомі.

Станіслав Оксюківський, учасник подій: “Я звернувся з питанням, що вони роблять. Це незаконно — бити людину. На що мені відповіли: хто ти такий. Я мав на це право, це мій обов'язок. Пояснили, що краще піти. Я наполіг на своєму. Тоді вони запхали мене в багажник авто. Побили трошки”.

Станіслава Оксюківського звинуватили у спробі зчинити бійку. Він, за поясненнями міліціонерів, вживав ненормативну лексику, грубо себе поводив і хапав правоохоронців за одяг. У крові чоловіка знайдено алкоголь. Проте суд виправдав Оксюківського і не знайшов у його діях складу адміністративного злочину.

Дмитро Антонов звернувся до прокуратури міста Бердичева. Перевірку також проводить інспекція з особового складу управління МВС в Житомирській області.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0