Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У сучасному бою оцінку «добре» здобули українські артилеристи

Time Додано: середа, 28 бер. 2018, 14:20 ( 12 міс. назад )

Заслужити найвищу оцінку «добре» від вищого військового керівництва – у час, коли зовсім поруч іде неоголошена війна, коли вже маєш мандат, виданий на справжньому полі бою і закріплений власною кров’ю, мужністю та перемогами, коли оцінки не оголошуються з такою легкістю, як робилося це ще років 5-6 тому… Сьогодні військове «добре» значить, що ти і твоя частина здатні за будь-якої погоди, вранці, вдень та вночі виконати поставлене завдання. Зреагувати миттєво на ситуацію найвищого ступеня складності і вийти переможцем із сучасного бою. Це «добре» означає, що особовий склад частини вміє діяти рішуче, вміє маневрувати, належним чином реагуючи на стрімку зміну обстановки, на миттєвий розвиток дій, на їхню скажену напруженість та відсутність пауз.

У сучасному бою оцінку «добре» здобули українські артилеристи У сучасному бою оцінку «добре» здобули українські артилеристи У сучасному бою оцінку «добре» здобули українські артилеристи У сучасному бою оцінку «добре» здобули українські артилеристи У сучасному бою оцінку «добре» здобули українські артилеристи

Навряд чи поняття «шефство» суттєво відрізняється у середовищі військових та на цивілці: бути шефом значить бути досвідченим, майстерним, бездоганним, значить мати значний багаж практичних знать та вміти збагатити ними інших. Протягом 2-х місяців гармаші 26-ї артбригади тримали шефство над підрозділами нещодавно сформованої 38-ї окремої артилерійської бригади. Навчали бойовому злагодженню розрахунків та батарей, а окрім того спільно відпрацьовували дії в умовах спротиву населення та боролися з ворожими танками. Час на полігоні пройшов у постійних маршах, розвідці та вогневому контакті з умовним ворогом. Наші хлопці оперативно змінювали райони зосередження та вогневі позиції, відпрацьовували оборону й охорону батарей, одним із завдань було автономно вижити у надсуворих кліматичних умовах.

Підсумкове «добре» від керівництва оперативного командування вилилося у грамоти й нагороди від, власне, самого командування, а також від Генерального штабу та командувача Сухопутних військ ЗСУ. Кращі бійці отримали медалі «За особливу службу», нагрудні знаки «За сумлінну службу», чергові військові звання, цінні подарунки, а усі без винятку – запевняння у тому, що ними пишаються і розраховують на правильні рішення, від яких залежать людські життя, адже, можливо, десь хтось і має право на помилки, та лише не вони.

А ще вояки почули про те, що, коли б не вони, у мирних, завдяки їм, містах, не раділи б народженню дітей, не одружувалися б, не святкували б дні народження, не з’ясовували би стосунки з приводів, насправді, дрібних і несуттєвих, з приводів, жоден з яких не вартий однієї лише посмішки на втомленому неголеному обличчі бійця. Єдине, чого, мабуть, не в змозі у повній мірі осягнути навіть ці мудрі, мужні й особливі люди – це те, як сильно їх люблять, як ними захоплюються, як переживають за них, як беззастережно вірять у кожний їхній рух, у кожен вчинок. І тут уже краще за цивільного, краще за земляка цю правду їм ніхто не донесе. Так, щоби щиро і від усіх сердець людей, котрі понад усе хочуть бачити своїх героїв живими, а Україну – мирною та успішною.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0