Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У сприянні тероризму та поширенні сепаратизму винні. Журналіст Василець та його помічник Тимонін отримали по 9 років тюрми.

Time Додано: понеділок, 02 жовт. 2017, 17:34 ( 7 міс. назад )

У справі киянина Дмитра Васильця та бердичівлянина Євгена Тимоніна, обвинувачуваних у сприянні тероризму та поширенні сепаратистських ідей, поставлено крапку: обидва мають провести за ґратами по 9 років. За інформацією правоохоронців, три роки тому журналіст Василець та його компаньйон Тимонін їздили до Донецька, в якому допомагали налагоджувати ефір каналу терористів «Новороссия ТВ». Окрім того, у провину ставилося поширення ідей сепаратизму у соцмережах.

У сприянні тероризму та поширенні сепаратизму винні. Журналіст Василець та його помічник Тимонін отримали по 9 років тюрми. У сприянні тероризму та поширенні сепаратизму винні. Журналіст Василець та його помічник Тимонін отримали по 9 років тюрми. У сприянні тероризму та поширенні сепаратизму винні. Журналіст Василець та його помічник Тимонін отримали по 9 років тюрми. У сприянні тероризму та поширенні сепаратизму винні. Журналіст Василець та його помічник Тимонін отримали по 9 років тюрми. У сприянні тероризму та поширенні сепаратизму винні. Журналіст Василець та його помічник Тимонін отримали по 9 років тюрми.

Почали судити у Житомирі, продовжили у Бердичеві, а вирок оголосили в Андрушівці. За інформацією інтернет-джерел, Васильця визнали винним за статтею «Сприяння діяльності терористичної організації», Тимонін свої 9 років отримав одразу за трьома статтями: порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками, за публічні заклики до вчинення теракту та за сприяння діяльності терористичної організації. Обидва засуджені, пишуть ЗМІ, своєї вини не визнали.

Нагадаємо, що розгляд справи Васильця-Тимоніна у Бердичеві викликав неабиякий резонанс, а судові засідання проходили за присутності як опонентів обвинувачених – учасників Майдану, АТОвців, депутатів, так і прихильників, серед яких – журналісти Жан Новосельцев й Руслан Коцаба, а також представники «Координаційного центру свободи слова».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0