Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У сприянні тероризму та поширенні сепаратизму винні. Журналіст Василець та його помічник Тимонін отримали по 9 років тюрми.

Time Додано: понеділок, 02 жовт. 2017, 17:34 ( 4 міс. назад )

У справі киянина Дмитра Васильця та бердичівлянина Євгена Тимоніна, обвинувачуваних у сприянні тероризму та поширенні сепаратистських ідей, поставлено крапку: обидва мають провести за ґратами по 9 років. За інформацією правоохоронців, три роки тому журналіст Василець та його компаньйон Тимонін їздили до Донецька, в якому допомагали налагоджувати ефір каналу терористів «Новороссия ТВ». Окрім того, у провину ставилося поширення ідей сепаратизму у соцмережах.

У сприянні тероризму та поширенні сепаратизму винні. Журналіст Василець та його помічник Тимонін отримали по 9 років тюрми. У сприянні тероризму та поширенні сепаратизму винні. Журналіст Василець та його помічник Тимонін отримали по 9 років тюрми. У сприянні тероризму та поширенні сепаратизму винні. Журналіст Василець та його помічник Тимонін отримали по 9 років тюрми. У сприянні тероризму та поширенні сепаратизму винні. Журналіст Василець та його помічник Тимонін отримали по 9 років тюрми. У сприянні тероризму та поширенні сепаратизму винні. Журналіст Василець та його помічник Тимонін отримали по 9 років тюрми.

Почали судити у Житомирі, продовжили у Бердичеві, а вирок оголосили в Андрушівці. За інформацією інтернет-джерел, Васильця визнали винним за статтею «Сприяння діяльності терористичної організації», Тимонін свої 9 років отримав одразу за трьома статтями: порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками, за публічні заклики до вчинення теракту та за сприяння діяльності терористичної організації. Обидва засуджені, пишуть ЗМІ, своєї вини не визнали.

Нагадаємо, що розгляд справи Васильця-Тимоніна у Бердичеві викликав неабиякий резонанс, а судові засідання проходили за присутності як опонентів обвинувачених – учасників Майдану, АТОвців, депутатів, так і прихильників, серед яких – журналісти Жан Новосельцев й Руслан Коцаба, а також представники «Координаційного центру свободи слова».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0