Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У сприянні тероризму та поширенні сепаратизму винні. Журналіст Василець та його помічник Тимонін отримали по 9 років тюрми.

Time Додано: понеділок, 02 жовт. 2017, 17:34 ( 11 міс. назад )

У справі киянина Дмитра Васильця та бердичівлянина Євгена Тимоніна, обвинувачуваних у сприянні тероризму та поширенні сепаратистських ідей, поставлено крапку: обидва мають провести за ґратами по 9 років. За інформацією правоохоронців, три роки тому журналіст Василець та його компаньйон Тимонін їздили до Донецька, в якому допомагали налагоджувати ефір каналу терористів «Новороссия ТВ». Окрім того, у провину ставилося поширення ідей сепаратизму у соцмережах.

У сприянні тероризму та поширенні сепаратизму винні. Журналіст Василець та його помічник Тимонін отримали по 9 років тюрми. У сприянні тероризму та поширенні сепаратизму винні. Журналіст Василець та його помічник Тимонін отримали по 9 років тюрми. У сприянні тероризму та поширенні сепаратизму винні. Журналіст Василець та його помічник Тимонін отримали по 9 років тюрми. У сприянні тероризму та поширенні сепаратизму винні. Журналіст Василець та його помічник Тимонін отримали по 9 років тюрми. У сприянні тероризму та поширенні сепаратизму винні. Журналіст Василець та його помічник Тимонін отримали по 9 років тюрми.

Почали судити у Житомирі, продовжили у Бердичеві, а вирок оголосили в Андрушівці. За інформацією інтернет-джерел, Васильця визнали винним за статтею «Сприяння діяльності терористичної організації», Тимонін свої 9 років отримав одразу за трьома статтями: порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками, за публічні заклики до вчинення теракту та за сприяння діяльності терористичної організації. Обидва засуджені, пишуть ЗМІ, своєї вини не визнали.

Нагадаємо, що розгляд справи Васильця-Тимоніна у Бердичеві викликав неабиякий резонанс, а судові засідання проходили за присутності як опонентів обвинувачених – учасників Майдану, АТОвців, депутатів, так і прихильників, серед яких – журналісти Жан Новосельцев й Руслан Коцаба, а також представники «Координаційного центру свободи слова».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0