Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У школах Бердичева ставлять нові вікна

Time Додано: четвер, 09 вер. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Майже у всіх школах та дитячих садочках Бердичева замінять старі вікна на нові, металопластикові. Це — новий етап програми розвитку освіти, розповідає начальник міського управління освіти та науки Валентина Адаменко. Зміцнювати та оновлювати матеріально-технічну базу загальноосвітніх та дошкільних закладів міста почали ще у 2007-му році. Тоді у дитячих садочках № 25 та 28 повністю замінили вікна загальною сумою у 609 тис. грн..

У школах Бердичева ставлять нові вікна

Цього року з бюджету розвитку міста виділено 830 тис. на заміну більше трьохсот вікон у четвертій, першій, чотирнадцятій, п’ятнадцятій, сімнадцятій школах та у п’ятому, шістнадцятому, двадцять другому й двадцять сьомому садочках.

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти та науки: «Найхолоднішою була частина 22-го садочку. В окремих корпусах температура сягала 15-16 градусів, ми їх щозими утеплювали. Завдяки виділеним коштам повністю в усіх спальнях закладу будуть замінені вікна. Ми хочемо у першу чергу зробити там, де були проблеми з температурним режимом, а де вікна просто застарілі й гнилі, то там робитимемо в останню чергу. »

Почали цю нелегку роботу із четвертої школи недарма, говорять її працівники. Мабуть, немає більше у місті закладу із такими великими вікнами. Раніше в одному із класів за батьківські кошти було встановлено металопластикові конструкції. Зараз дійшла черга і до інших, тільки кошти вже виділяються із міського бюджету.

Жанна Ружинська, директор НВК №4: «Протягом 36-ти років тут не проводилося ніякого капітального ремонту, і рами вже вийшли з ладу. У класах було досить холодно. Щоб було тепліше і затишніше, завдяки міській програмі зі зміцнення матеріально-технічної бази, почали саме з нас. Дуже вдячні міській владі та Василю Мазуру за те, що він розуміє потреби освітян, потреби дітей та школи, і він робить дуже багато для зміцнення цієї бази.»

Тож більшість шкіл міста незабаром дочекається своєї черги на нові вікна. А 12-ту школу чекає ще й ремонт даху. За рішенням останньої сесії на нього було виділено 12 тис. грн..

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0