Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У школах Бердичева ставлять нові вікна

Time Додано: четвер, 09 вер. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Майже у всіх школах та дитячих садочках Бердичева замінять старі вікна на нові, металопластикові. Це — новий етап програми розвитку освіти, розповідає начальник міського управління освіти та науки Валентина Адаменко. Зміцнювати та оновлювати матеріально-технічну базу загальноосвітніх та дошкільних закладів міста почали ще у 2007-му році. Тоді у дитячих садочках № 25 та 28 повністю замінили вікна загальною сумою у 609 тис. грн..

У школах Бердичева ставлять нові вікна

Цього року з бюджету розвитку міста виділено 830 тис. на заміну більше трьохсот вікон у четвертій, першій, чотирнадцятій, п’ятнадцятій, сімнадцятій школах та у п’ятому, шістнадцятому, двадцять другому й двадцять сьомому садочках.

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти та науки: «Найхолоднішою була частина 22-го садочку. В окремих корпусах температура сягала 15-16 градусів, ми їх щозими утеплювали. Завдяки виділеним коштам повністю в усіх спальнях закладу будуть замінені вікна. Ми хочемо у першу чергу зробити там, де були проблеми з температурним режимом, а де вікна просто застарілі й гнилі, то там робитимемо в останню чергу. »

Почали цю нелегку роботу із четвертої школи недарма, говорять її працівники. Мабуть, немає більше у місті закладу із такими великими вікнами. Раніше в одному із класів за батьківські кошти було встановлено металопластикові конструкції. Зараз дійшла черга і до інших, тільки кошти вже виділяються із міського бюджету.

Жанна Ружинська, директор НВК №4: «Протягом 36-ти років тут не проводилося ніякого капітального ремонту, і рами вже вийшли з ладу. У класах було досить холодно. Щоб було тепліше і затишніше, завдяки міській програмі зі зміцнення матеріально-технічної бази, почали саме з нас. Дуже вдячні міській владі та Василю Мазуру за те, що він розуміє потреби освітян, потреби дітей та школи, і він робить дуже багато для зміцнення цієї бази.»

Тож більшість шкіл міста незабаром дочекається своєї черги на нові вікна. А 12-ту школу чекає ще й ремонт даху. За рішенням останньої сесії на нього було виділено 12 тис. грн..

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0