Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У школах Бердичева пролунав перший дзвоник

Time Додано: четвер, 02 вер. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Цьогорічне 1-ше вересня видалося хоч і похмурим, але багатим на яскраві посмішки бердичівських школярів. Деякі з них вкотре переступили поріг рідної школи, аби здобувати нові знання, а деякі прийшли сюди вперше. Як і у попередні роки, міський голова разом із заступником та начальником управління освіти та науки привітали зі святом першого дзвоника майже усі освітні заклади міста. У кожній школі лунали теплі слова, настанови на навчання та, звичайно, вручалися подарунки від міського голови. Цього разу це — нові комплекти парт та стільців.

У школах Бердичева пролунав перший дзвоник

У відповідь колектив восьмої школи подарував Василю Мазуру вишитий учнівськими руками рушник, як справжній український оберіг.

Зустріла міського голову і школа № 11, де нещодавно побудували новий внутрішній туалет. За це і дякували вчителі, батьки та діти керівництву міста. Після привітань зі святом школярів та батьків, на лінійці урочисто вручили трудову книжку із першим записом одній з молодих педагогів, колишній випускниці закладу.

Не лише школи зустрічали цього дня гарно вбраних учнів: 1-ий дзвоник святкували і заклади другого рівня акредитації. У Бердичівському коледжі промисловості економіки та права немає “першачків”, але є першокурсники, які також хвилюються, адже вони, певною мірою, вступають у самостійне життя. Цей день вони запам’ятають назавжди, говорить директор закладу Володимир Ольшевський.

Володимир Ольшевський, директор БКПЕП: «Це мудрий, добрий та людяний день. Цей день урочистий та надзвичайний через те, що це шлях у майбутнє, шлях до нових злетів, шлях до країни знань. Не дивлячись на те, що сьогодні не сонячний день, я бажаю усім вам сонця та тепла, доброти у кожному вашому серці, у кожній домівці, у кожній родині.»

Так само вступили на шлях до самостійності і студенти педагогічного коледжу, для яких це подвійне свято, адже більшість з них — майбутні вчителі, вони навчатимуть наступні покоління бердичівлян. Саме юнаки і дівчата будуть згодом вести за руку таких самих “першачків”, яких сьогодні зустрічають школи міста. Нині їх сяде за парти 850. Майже вся увага приділялася цим маленьким хлопчикам та дівчаткам, їм бажали терпіння, щоб висидіти урок, та натхнення, щоб ці уроки приносили гарні оцінки.

Жанна Ружінська, директор НВК №4: «Вони, напевно, погано спали і дуже рано прокинулися. Зараз вони відчувають себе серед старшокласників зовсім маленькими, але, прийшовши до нас, вони стануть такими, як і всі. Вони будуть гарно вчитися, працювати. Я вам, першокласники, бажаю успіхів у навчанні та хорошої поведінки.»

Не лише першокласників відзначали на святі, а й кращих учнів та вчителів. Отже, молодшим є на кого рівнятися. У кожному закладі є діти, які відстоюють честь школи та міста на різноманітних конкурсах, олімпіадах та спортивних змаганнях. Задля того, аби колектив 14-го колегіуму і надалі був одним із найкращих у місті, депутати міської ради подарували закладу лазерний принтер. Незабаром їм вручать також мультимедійний програвач, що так необхідний для школи, говорить голова фракції БЮТ у міській раді Олексій Ястремський. Традиційно, каже він, його колеги-депутати відвідують 1-го вересня усі школи міста, вітають всіх учнів.

Олексій Ястремський, голова міської організації ВО “Батьківщина”: «Хочеться, перш за все, привітати першокласників, які сьогодні йдуть до школи. Особлива подяка вчителям, які дають знання, що їх потім використовують діти. Школа — це початок життя маленької людини, яка згодом стане громадянином України і прославлятиме свою державу.»

На велику подяку та шану заслуговують також батьки, які допомагають вчителям і з ремонтом, і з закупівлею того чи іншого обладнання, говорить начальник міського управління освіти та науки Валентина Адаменко. Мабуть, кожен з їхніх дітей напередодні свята думав, як зустріне його рідна школа, каже вона.

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти та науки: «А школи їх зустріли радісно, привітно. Вони відчинили свої двері для того, щоб навчати їх розуму, щоб виростити з них справжніх патріотів свого міста. Хочу привітати усіх вчителів, колег з цим прекрасним днем, подякувати за їх роботу. А батькам і дітям хочу сказати, що освіта Бердичева — найкраща.»

Гарна дисципліна дітей та зацікавленість їх у навчанні — усе це ляже на плечі вчителів. А їх у Бердичеві знають, люблять і поважають.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «У кожному колективі працюють самовіддані люди, які люблять свою професію, люблять дітей, люблять свою державу і своє місто. Хочу привітати всіх з цим великим святом, побажати, щоб здійснились мрії “першачків” та випускників. А вчителям хочу побажати, щоб їх любили діти. Відвідуючи усі колективи, я бачу, що там панує дуже гарна атмосфера. Дякуючи вчителям, батькам та завдяки нашим спільним зусиллям, ми зробимо наші школи та садочки набагато кращими.»

Традиційно урочистості з нагоди 1-го вересня закінчилися гучним дзвінком, що сповістив школярів та їхніх наставників про новий етап життя — початок навчального 2010-2011 року.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0