Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Шандору запустили трьохсотграмового карпа

Time Додано: п'ятниця, 22 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Рибалки-активісти, які нещодавно власноруч упіймали браконьєра, вирішили поповнити фауну шандорівських водоймищ. Як завжди, скинулися грішми й закупили 105 кілограмів коропа на суму у 1150 грн.. Брали, кажуть, не малька, а більшу рибу, щоб виросла швидше. Як гарним клієнтам, сміються рибалки, до коропа їм додали трохи іншого виду риби.

У Шандору запустили трьохсотграмового карпа

Ігор Авсянський, рибалка: «Купили еще пару сомиков, толстолобиков и вьюнчиков. Планируем на днях еще взять белого амура и толстолоба. Весной уже можна приходить и ловить. Единственная просьба: карпика маленького, чтоб не брали, дали ему подрости. На следующий год некоторые из них будут тут до килограмма.»

003 Юзеф Козінський, підводний мисливець: «Карп — це така риба, яка повинна виростати до великих розмірів. Ловити її маленькою (до 500 гр.) я вважаю кощунством. Це — знищення природи, як говориться, на корені.»

Звичайно, говорять чоловіки, деяка риба не перенесла далекої дороги і загинула. З цієї партії вони втратили близько п’яти кілограмів. Але ж сто залишилось і прижилося у водоймищах. Недовоз риби — це півбіди, інша справа — місцеві браконьєри, які не дають їй вирости.

Ігор Авсянський, рибалка: «Хотел бы передать нашим бердичевским браконьерам большой привет. Скажу, что будем очень жестко, но законно, бороться. Будем усиленно смотреть, потому что очень много людей заинтересовались нашей добровольной акцией. Я думаю, что мы добьемся того, что на этих водоемах браконьеров больше не будет.»

На кошти, що залишились, хлопці нещодавно закупили толстолоба і білого амура. Цю рибу теж запустили у Шандору. Амур, кажуть, виїсть у водоймищах всю траву, зробить його чистим і таким, що можна буде нормально купатися. Запускати рибу хлопці планують часто, тим більше, що таких активістів, як вони, у Бердичеві вже є чимало.

Юзеф Козінський, підводний мисливець: «Ця акція, я вважаю, дуже потрібна. По-перше, не лише заради риби, а й заради людей. Це виховує людей, нашу молодь. Вони повинні обережно ставитися до природи, до місця, в якому живуть. Це ж наша Батьківщина! Ми тут народилися, виросли і живемо.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0