Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У селі Радянському зустрічали паломників

Time Додано: вівторок, 22 лип. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

У селі Радянському - свято. Тут зустрічають дорогих гостей, учасників XVII Подільського паломництва римо-католиків. Як і багато століть тому, вони крокують до Бердичева, щоб засвідчити свою любов та подяку Богу Творцю і вклонитися Чудотворній Іконі Матері Божої Бердичівської у монастирі Босих Кармелітів. Щороку у липневі дні Бердичів притягує до себе тисячі прочан з України та інших куточків світу.

У селі Радянському зустрічали паломників

Діти і дорослі вітали у Радянському найчисельнішу групу з 400 чоловік, яка подолала найдовший шлях — iз Хмельницького.

Ганна Сініцина, бердичівлянка: "Я приймаю участь у зустрічі паломників. Ми сплели для них великий вінок, щоб зустріти. Вже не перший раз зустрічаємо. Майже з трьох років ходимо до костелу. Бог дуже допомагає у щоденних справах".

Пані Владислава через хворі ноги не може багато ходити пішки, вона приїхала зі Львова до Радянського, аби допомогти своїм родичам зустріти паломників.

Владислава Каркавчук, львівянка: "У моїй душі, у душах моїх друзів та рідних і всіх тих, хто прибув на це велике, надзвичайно урочисте свято, - велике торжество надії на справедливість, на те, що Ісус Христос буде вічно жити в наших серцях. І ми повинні робити тільки добро. Треба єднатися усім релігіям та церквам задля миру на землі!"

20 сімей із села Радянського та Бердичева взялись за організацію зустрічі прочан із Хмельниччини.

Володимир Поліщук, мешканець с. Радянське: "Ми зустрічаємо і вітаємо їх, тому що це дуже важка дорога. А яка їхня сміливість, їхня хоробрість, що вони хочуть віддати данину нашій Божій Матері Бердичівській! Вони проходять велику дорогу і прославляють Божу Матінку у нашому місті Бердичеві!"

«Пілігрими віри» з Хмельницького - найвитриваліші: за шість днів вони здолали 170 кілометрів, пройшли через Старокостянтинів, Краснопіль, Любар та Іванопіль. І ось вже, зі співом і молитвами, - прочани на підході до Бердичева! Серед них - паломники не лише з України, а й Польщі, Росії та Білорусі. Разом із вірянами - близько 30 священиків та семінаристів і 20 сестер-монахинь різних орденів. У Радянському, як і в інших селах та містах, мандрівникам приготували обід. Вони розташувалися на перепочинок на сільському стадіоні. Незважаючи на спеку та фізичну втому, дух паломників - бадьорий.

Ніна Мельник, вінничанка: "Я вчора пройшла 42 кілометри. Така спека! Та я пречудово пройшла. А минулого року яка спека була! І всі кажуть: "Як Ви йшли?"У мене на роботі всі дуже дивуються, що ми ходимо. Паломництво в Україні розширюється. І це дуже добре!"

Кожний день паломництва - це не лише нові кілометри, але й нові духовні повчання та спільна молитва. А в малих перервах - спілкування та розмови про християнське життя. З кожним роком все більше молоді бере участь у паломництві до Санктуарію Матері Божої Бердичівської.

Віктор Мельницький, львівянин: "О, люди тут у вас чудові! Відчувається щирість в обличчях та усмішках. Водії проїздять завжди усміхнені. Дуже мені сподобалось таке ставлення до людей!"

У Бердичеві паломники оселилися у місцевих мешканців. Через рік вони знову прийдуть до нашого міста, щоб вшанувати велику українську католицьку святиню.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0