Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У селі Кикишівка невідомий стріляє по вікнах будинків

Time Додано: субота, 06 лист. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

У селі Кикишівка Бердичівського району люди у своїй оселі не підходять до вікон, боячись отримати кулю. Вечорами невідомий чоловік стріляє селянам у шибки. Не спиняє зловмисника навіть те, що перед вікнами, у які він цілиться, сидять люди.

У селі Кикишівка невідомий стріляє по вікнах будинків

Аркадій Волошин того вечора вийшов випалити цигарку на веранду свого будинку. Оскільки вікна там не завішені, чоловіка знадвору було добре видно. Він почув, як поблизу його домівки зупинився мотоцикл. Мотору, каже Аркадій, ніхто не заглушав.

Аркадій Волошин, постраждалий: «Чую — тупіт під вікном. Думаю, собака пробіг. І тут — лусь, постріл у вікно. Правда, постріл глухий, не такий, як зі звичайної рушниці. Я одразу не зрозумів, що сталося, а ці дрібні осколки мені на голову посипалися.»

Така ж сама ситуація і у подружжя Коваль. Пенсіонерка Тамара Коваль того вечора допізна дивилася телевізор. Раптом жінка почула сильний удар. Вона навіть не одразу зрозуміла, що це. Зараз, каже налякана пенсіонерка, вони з чоловіком не те, що бояться до вікна підійти, а й взагалі вільно ходити по хаті.

Тамара Коваль, постраждала: «Я зараз боюся, у кімнаті спати не буду. Більше, ніж 50 років живемо у цій хаті, і я ніколи штори не зашторювала, ніхто ніколи не стукав, нічого… А це… Злякалася добре, плакала, бо страшно. Двоє старих людей, і серед ночі стріляє. Сильний був удар, страшний… Я думала, що це все летить на голову.»

Куля пробила у вікні дві шибки й упала на підлогу. Люди її навіть не чіпали, аби міліціонерам було над чим працювати.

Євген Коваль, постраждалий: «Оце все скло і кулька, яка летіла, зачепились за тюль і штори. А щоб там було вільно, то воно полетіло б аж туди…»

Невідомий стрілець вирішив налякати не лише пересічних мешканців села, а й самого сільського голову. Олександр Савченко у своєму вікні теж знайшов застряглу кулю. Чоловік навіть не підозрює, хто це може бути.

Олександр Савченко, постраждалий: «Оця кулька, скоріш за все пневматична, пробила одне скло і друге також. А тут потрійний склопакет. Якби була людина і, не дай Бог, десь в обличчя чи в око (попало), то була б така травма… Каліцтво було б.»

Правоохоронці припускають, що стріляли з пневматичної зброї. Вона, кажуть, не підлягає реєстрації, тож це може й ускладнити пошук зловмисника.

Леонід Марчук, дільничний інспектор Бердичівського МВ УМВС: «Під час обстеження будинків, де були пошкоджені вікна, було виявлено у двох будинках предмети, що застрягли у склі. Ззовні вони схожі на кулі. Дані предмети були вилучені і направлені на експертизу для встановлення, з якої зброї стріляли, і що це за предмети взагалі.»

Поки не знайдуть стрільця, кажуть селяни, вони не виходитимуть пізно на вулицю, не вмикатимуть телевізор. Зараз, говорять налякані люди, невідомий стріляє по вікнах, а тоді і до хати перейде.

Автор: Ніна Сільченко

Chatbubbles Коментарів: 0