Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У розрахунку по 100 грн за листок шиферу: постраждалим внаслідок граду у Бердичеві виділятимуть допомогу

Time Додано: вівторок, 03 жовт. 2017, 16:25 ( 4 міс. назад )

У Бердичеві продовжують розгрібати проблеми, накидані місту небувалим градом. У виконавчому комітеті – одне засідання за іншим: то збираються члени комісії з надзвичайної ситуації, то члени виконавчого комітету. Збиратися їм ще не один раз і статися це може будь-якого дня, передрікає міський голова Василь Мазур: шкоди стихією нанесено на десятки мільйонів. Через те, інформує, він вимушений був звернутися до обласної профільної комісії – із тим, аби надзвичайній ситуації, що сталася у Бердичеві, надали рівень регіональної.

У розрахунку по 100 грн за листок шиферу: постраждалим внаслідок граду у Бердичеві виділятимуть допомогу У розрахунку по 100 грн за листок шиферу: постраждалим внаслідок граду у Бердичеві виділятимуть допомогу У розрахунку по 100 грн за листок шиферу: постраждалим внаслідок граду у Бердичеві виділятимуть допомогу У розрахунку по 100 грн за листок шиферу: постраждалим внаслідок граду у Бердичеві виділятимуть допомогу У розрахунку по 100 грн за листок шиферу: постраждалим внаслідок граду у Бердичеві виділятимуть допомогу

Виділена наразі областю сума абсолютно не покриває видатків на ліквідацію наслідків градопаду, констатував Василь Мазур. Але є, і більш-менш обнадійливі новини, продовжив: голова облдержадміністрації Ігор Гундич на селекторній нараді підняв «бердичівське» питання перед віце-прем’єром. Той рекомендував провести засідання відповідних комісій із тим, аби визначити остаточну суму збитків. Після – Кабмін, начебто, візьметься за розгляд. Чекати рішення від Києва вже сьогодні-завтра не доводиться – проблему треба вирішувати тут і зараз, зауважив міський голова, через те виконком і зібрався у терміновому порядку.

Як з’явилися саме 100 грн. за листок?.. Зі слів заступника міського голови Сергія Онофрійчука, на самому початку фахівці виконкому звернулися за трьома інстанціями: до Торгово-промислової палати, до місцевого управління статистики та, власне, до підприємців, котрі реалізують будматеріали.

Члени виконкому одноголосно проголосували за проект рішення, озвучений начальником управління праці. А Василь Мазур, у свою чергу, наголосив: все необхідне для передачі детальної інформації до області фахівці виконкому повинні зробити за вівторок-середу. Із тим, аби вже до кінця тижня у Житомирі змогли таки визначитися із рівнем надзвичайної ситуації, що сталася у сусідів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0