Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У розрахунку по 100 грн за листок шиферу: постраждалим внаслідок граду у Бердичеві виділятимуть допомогу

Time Додано: вівторок, 03 жовт. 2017, 16:25 ( 11 міс. назад )

У Бердичеві продовжують розгрібати проблеми, накидані місту небувалим градом. У виконавчому комітеті – одне засідання за іншим: то збираються члени комісії з надзвичайної ситуації, то члени виконавчого комітету. Збиратися їм ще не один раз і статися це може будь-якого дня, передрікає міський голова Василь Мазур: шкоди стихією нанесено на десятки мільйонів. Через те, інформує, він вимушений був звернутися до обласної профільної комісії – із тим, аби надзвичайній ситуації, що сталася у Бердичеві, надали рівень регіональної.

У розрахунку по 100 грн за листок шиферу: постраждалим внаслідок граду у Бердичеві виділятимуть допомогу У розрахунку по 100 грн за листок шиферу: постраждалим внаслідок граду у Бердичеві виділятимуть допомогу У розрахунку по 100 грн за листок шиферу: постраждалим внаслідок граду у Бердичеві виділятимуть допомогу У розрахунку по 100 грн за листок шиферу: постраждалим внаслідок граду у Бердичеві виділятимуть допомогу У розрахунку по 100 грн за листок шиферу: постраждалим внаслідок граду у Бердичеві виділятимуть допомогу

Виділена наразі областю сума абсолютно не покриває видатків на ліквідацію наслідків градопаду, констатував Василь Мазур. Але є, і більш-менш обнадійливі новини, продовжив: голова облдержадміністрації Ігор Гундич на селекторній нараді підняв «бердичівське» питання перед віце-прем’єром. Той рекомендував провести засідання відповідних комісій із тим, аби визначити остаточну суму збитків. Після – Кабмін, начебто, візьметься за розгляд. Чекати рішення від Києва вже сьогодні-завтра не доводиться – проблему треба вирішувати тут і зараз, зауважив міський голова, через те виконком і зібрався у терміновому порядку.

Як з’явилися саме 100 грн. за листок?.. Зі слів заступника міського голови Сергія Онофрійчука, на самому початку фахівці виконкому звернулися за трьома інстанціями: до Торгово-промислової палати, до місцевого управління статистики та, власне, до підприємців, котрі реалізують будматеріали.

Члени виконкому одноголосно проголосували за проект рішення, озвучений начальником управління праці. А Василь Мазур, у свою чергу, наголосив: все необхідне для передачі детальної інформації до області фахівці виконкому повинні зробити за вівторок-середу. Із тим, аби вже до кінця тижня у Житомирі змогли таки визначитися із рівнем надзвичайної ситуації, що сталася у сусідів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0