Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У разі масових звільнень Бердичівський центр зайнятості готовий змінити стратегію діяльності

Time Додано: п'ятниця, 14 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Рівень безробіття на перше серпня 2009-го року у Бердичеві склав 4,3%, що майже вдвічі перевищило аналогічний показник за минулий рік. Через його зростання люди змушені вдаватися до різних шляхів пошуку роботи. Один із найперших — реєстрація у міському центрі зайнятості. Протягом семи місяців послугами служби скористалися більше шести тисяч осіб.

У разі масових звільнень Бердичівський центр зайнятості готовий змінити стратегію діяльності

Світлана Сірацька, заст. директора міського центру зайнятості: «На сьогодні чисельність безробітних становить близько трьох тисяч — 2940 осіб. Переважна більшість зареєстрованих громадян — 58% — жінки, і майже 50% — це молодь. Наразі ми маємо 113 вільних робочих місць. Це такі професії, як швачки, вантажники, електрослюсарі.»

Для безробітних у центрі надаються такі послуги, як пошук підходящої роботи, професійна підготовка та перепідготовка, підвищення кваліфікації, профорієнтація. Серед громадян, які звертаються до служби зайнятості, багато молодих спеціалістів, каже Світлана Сірацька. Це випускники професійних технічних училищ і вчорашні студенти педагогічного та медичного коледжів. Але вакансій на такі професії, як вчитель або медик вже давно немає у списках, говорить заступник директора.

Для того, щоб майбутнім випускникам полегшити вибір професії та надати відомості про вільні вакансії, найближчим часом у міських школах встановлять спеціальні автомати. З їхньою допомогою, старшокласники зможуть обрати майбутню спеціальність чи отримати консультацію з питань, які їх цікавлять.

У центрі зайнятості не можуть не враховувати наслідки фінансово-екномічної кризи. Зі слів Світлани Сірацької, у випадку, якщо на місцевих промислових підприємствах піде нова хвиля масових звільнень робітників, серед яких може бути чимало кваліфікованих спеціалістів, центр змінюватиме стратегію своєї роботи, аби надати допомогу усім, хто до них звертатиметься.

Світлана Сірацька, заст. директора міського центру зайнятості: «Питання вивільнення — це проблема не одного дня. Якщо мають бути звільнення, то працівників обов’язково повинні попередити за 2 місяці до скорочення. Списки про майбутні звільнення подаються до центру зайнятості. Якщо такі списки надійдуть, то ми перебудуємо роботу центру, переглянемо свої графіки роботи, направимо більше людей до приймалень. Ми приймемо цих людей. Проблема буде в їхньому подальшому працевлаштуванні, тому що це спеціалісти вузьких профілей. Тож з такою низькою кількістю вакансій більшість людей, напевне, залишиться перебувати у нас в центрі зайнятості на обліку.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0