Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У РАЦС на мотоциклі: байкери у Бердичеві гуляли весілля

Time Додано: вівторок, 22 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Як зробити день свого весілля таким, щоб він запам’ятався на усе життя, і примусити говорити про нього усе місто? Один із варіантів — запросити десяток байкерів з усієї України. Саме цим шляхом пішли Леся Тимчук та В’ячеслав Болінський, які вирішили поєднати свої долі.

У РАЦС на мотоциклі: байкери у Бердичеві гуляли весілля

Весілля саме по собі є дійством видовищним, тим паче, коли у святковому кортежі замість звичних машин за молодою їдуть “круті” мотоцикли.

Тут на подвір’ї теж багатолюдно. Ревіння мотоциклів привернуло увагу сусідів. “Нічого собі!” - шепочуться вони між собою, розглядаючи залізних коней та незвичне вбрання їхніх господарів. Доки наречений пішов за молодою, байкери переговорюються і діляться враженнями. Охоче розповідають про свої мотоцикли. Чим краще виглядає байк, тим більше поважають його власника. А ті різними способами намагаються удосконалити свої мотоцикли.

Павло з Хмельницького у житті весільний оператор, а за станом душі — байкер. З нареченим познайомився на шляху до байкерського зльоту.

Павло, друг нареченого: “С этим человеком виделись буквально три или четыре раза на собраниях байкеров. Один раз я ему помог на дороге, он поломался. И вот он меня пригласил на свадьбу, как бы отблагодарить”.

Олексій, друг нареченого: “Решил покататься, тут узнал, что у товарища свадьба, и прилетел сюда. Товарищу желаю всего, всего, что он только себе пожелает. Пускай все, чего он хочет, сбудется, а у байкера это сбывается”.

Любов до шкіряного одягу, бандан, металу та відчуття під собою потужного двигуна виникає з різних причин. Інна була звичайною дівчиною, доки не вийшла заміж за Олексія, найбільшим захопленням якого був мотоцикл. Тепер подружжя їздить на ньому удвох, подібного бажають молодятам.

Олексій та Інна: “Славу знаем где-то уже около 2 лет, узнали его как хорошего товарища, классного парня. И невеста тоже, Леська, тоже просто молодец. Они друг другу очень подходят. Мы рады, что свадьба происходит в такой обстановке, потому что это часть их души. Знаете, как говорят, четыре колеса возят тело, два колеса возят душу. Желаем им счастья, здоровья и любви”.

Викуплену наречену виводять з батьківського дому, осипають зерном та монетами, щоб водились. На черзі — дорога до будинку урочистих подій і щасливого сімейного життя.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0