Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У РАЦС на мотоциклі: байкери у Бердичеві гуляли весілля

Time Додано: вівторок, 22 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Як зробити день свого весілля таким, щоб він запам’ятався на усе життя, і примусити говорити про нього усе місто? Один із варіантів — запросити десяток байкерів з усієї України. Саме цим шляхом пішли Леся Тимчук та В’ячеслав Болінський, які вирішили поєднати свої долі.

У РАЦС на мотоциклі: байкери у Бердичеві гуляли весілля

Весілля саме по собі є дійством видовищним, тим паче, коли у святковому кортежі замість звичних машин за молодою їдуть “круті” мотоцикли.

Тут на подвір’ї теж багатолюдно. Ревіння мотоциклів привернуло увагу сусідів. “Нічого собі!” - шепочуться вони між собою, розглядаючи залізних коней та незвичне вбрання їхніх господарів. Доки наречений пішов за молодою, байкери переговорюються і діляться враженнями. Охоче розповідають про свої мотоцикли. Чим краще виглядає байк, тим більше поважають його власника. А ті різними способами намагаються удосконалити свої мотоцикли.

Павло з Хмельницького у житті весільний оператор, а за станом душі — байкер. З нареченим познайомився на шляху до байкерського зльоту.

Павло, друг нареченого: “С этим человеком виделись буквально три или четыре раза на собраниях байкеров. Один раз я ему помог на дороге, он поломался. И вот он меня пригласил на свадьбу, как бы отблагодарить”.

Олексій, друг нареченого: “Решил покататься, тут узнал, что у товарища свадьба, и прилетел сюда. Товарищу желаю всего, всего, что он только себе пожелает. Пускай все, чего он хочет, сбудется, а у байкера это сбывается”.

Любов до шкіряного одягу, бандан, металу та відчуття під собою потужного двигуна виникає з різних причин. Інна була звичайною дівчиною, доки не вийшла заміж за Олексія, найбільшим захопленням якого був мотоцикл. Тепер подружжя їздить на ньому удвох, подібного бажають молодятам.

Олексій та Інна: “Славу знаем где-то уже около 2 лет, узнали его как хорошего товарища, классного парня. И невеста тоже, Леська, тоже просто молодец. Они друг другу очень подходят. Мы рады, что свадьба происходит в такой обстановке, потому что это часть их души. Знаете, как говорят, четыре колеса возят тело, два колеса возят душу. Желаем им счастья, здоровья и любви”.

Викуплену наречену виводять з батьківського дому, осипають зерном та монетами, щоб водились. На черзі — дорога до будинку урочистих подій і щасливого сімейного життя.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0