Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У рамках робочої поїздки до Бердичева у загальноосвітній школі-інтернаті побувала депутат Верховної Ради України Олена Бондаренко

Time Додано: четвер, 22 січ. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Візит народної обраниці від Блоку Юлії Тимошенко складався з кількох частин. Першу депутат присвятила зустрічі із виборцями та спілкуванню з однопартійцями із міської та районної рад.

У рамках робочої поїздки до Бердичева у загальноосвітній школі-інтернаті побувала депутат Верховної Ради України Олена Бондаренко

Олена Бондаренко, депутат Верховної Ради України від фракції БЮТ: «Моя поїздка до рідного округу пов’язана із необхідністю «живого» спілкування з виборцями стосовно сьогоднішньої ситуації в Україні. Вона є дуже непростою — і у плані наслідків світової фінансової кризи, і у плані наслідків «газового» конфлікту. Буквально напередодні він був успішно подоланий ... насамперед, завдяки величезним зусиллям однієї людини — Прем’єр-Міністра України Юлії Тимошенко... Її перемовини з російськими колегами завершилися підписанням відповідної угоди, згідно якої ... відновлено газопостачання до України і до країн ЄС.»

Країна гідно вийшла з «газового» конфлікту, переконана Олена Бондаренко. Ще деякий час тому, зазначила вона, перед державою стояло два шляхи подальшого існування: стати на європейські рейки або постійно відчувати залежність від когось. Із ситуації, що склалася, вважає народна обраниця, українці мають винести 2 уроки: 1-й — за незалежність треба платити; 2-й — у всьому треба мати власні резерви та ресурси. Серед іншого Олена Бондаренко звернула увагу на відсутність патріотизму та консолідації більшості представників вітчизняного політикуму, позиція яких вже не сприймається ані виборцями, ані світом.

В актовій залі школи-інтернату — ні слова про політику. Сюди Олена Бондаренко та її бердичівські соратники по партії приходять не вперше, і неодмінно з подарунками. У стінах закладу на них завжди чекають та дякують за постійну увагу до дітей, позбавлених батьківської ласки.

Лариса Тарнопольська, директор Бердичівської ЗОШ-інтернату: «Це є прояв турботи про дітей, про їхню долю і майбутнє. Діти, звичайно, вдячні такому ставленню. Вони знають, що на них чекає Україна — держава, яка вкладає у них любов і тепло. Своїм навчанням, своїми успіхами і досягненнями, сподіваюсь, вони віддячать їй. Вони це можуть.»

У святкові дні Олена Бондаренко побажала дітям здоров’я та любові. Усе це, впевнена депутат, їм неодмінно знадобиться для створення сім’ї та розбудови держави. Будуть успішними люди — будуть успішними їхні проекти, а отже, і країна в цілому.

Олена Бондаренко, депутат Верховної Ради України від фракції БЮТ: «Я хочу принагідно привітати усіх бердичівлян та мешканців району із новорічними святами та побажати, щоб свята вода Йорданська окропила ваші долі, душі і життя. Бажаю, щоб Різдво вкотре нагадало нам про те, що усі ми — Божі створіння, які народилися на світ для великої місії — підтримки своїх родин та країни. Новий рік обов’язково принесе не тільки нові надії, але й радісне життя, благополуччя і велике здоров’я.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0