Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У рамках місячника оборонно-масової роботи у Бердичеві пройшли змагання зі стрільби

Time Додано: субота, 28 лист. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

У тирі 10-ї школи знову цілили “у десятку”, а це значить, що змагання зі стрільби із пневматичної зброї, що багато років традиційно проходять у рамках місячника оборонно-масової роботи, розпочато. Два дні учні усіх шкіл міста та району виборюватимуть право на звання найвлучнішого стрільця. Першими на бойову позицію вийшли школярі сільських шкіл. Три постріли пробних та 10 залікових... Намагаючись поповнити загальну скарбничку з балами разом із хлопцями впевнено натискали на курок й дівчата. Кажуть, мати справу зі зброєю й справді цікаво.

У рамках місячника оборонно-масової роботи у Бердичеві пройшли змагання зі стрільби

Ірина Піддубняк, учениця Мирославської ЗОШ: “Зі стрільбою я знайома із дитинства. Нехай її вважають чоловічим видом спорту, та я так не думаю. Дівчата іноді стріляють куди краще за хлопців. У нас у школі є гарна можливість займатися стрільбою, взяти до рук рушницю можуть від мала до велика.”

Перемогти прагнув кожний... Когось це бажання робило впевненим і зосередженим, хтось “перегорав” ще на старті, правда, таких було небагато. Андрій Орел судить ці змагання вже третій рік поспіль. Говорить, що тренуватися стрільбі дітей змушувати не потрібно.

Андрій Орел, суддя змагань: “Можна сказати, що результати з року в рік зростають. В особистому заліку непогані результати демонструють дівчата, бува, що із 100 очок вибивають 75-80. Приємно, що результати по району не відстають від результатів по місту. Приємно, що стрілецьке мистецтво у школах Бердичівщини розвивається.”

З року в рік перемога у колективному заліку переходить від однієї школи до іншої. У числі кращих завжди Озадівка, Половецьке, В. Низгірці. Цьогоріч переможцем знову стали представники озадівської школи. В індивідуальному заліку кращими виявилися Олег Ліпський із Великих Низгірців та озадівчанка Анжела Жукова. На церемонії нагородження, що відбудеться під час закриття місячника оборонно-масової роботи, вони отримають дипломи переможців та грошові винагороди.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0