Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
На ріці Гнилоп’ять тривають роботи по заміні дюкерного переходу
Chatbox Местгый
А что за труба рядом, большего диаметра?
Time 19:23 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У рамках ІХ Днів польської культури відбулася виставка седлецьких художників

Time Додано: п'ятниця, 26 вер. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Одним із численних культурних заходів, що в рамках ІХ Днів польської культури пройшли у місті, стало знайомство з мистецтвом, яке презентували представники творчої інтелігенції Польщі. У приміщенні художньої школи свої роботи виставили фотохудожник Пьотр Толвінські та художник Томаш Новак. Перша фотовиставка Пьотра Толвінські відбулася майже 10 років тому. За цей час пан Пьотр став володарем нагороди від Седлецького старости та стипендіатом Президента м. Сєдльце та міністра культури РП. Окрім польських шанувальників цього виду мистецтва, можливість побачити його роботи отримали у Франції, Литві, Угорщині, Білорусі.

У рамках ІХ Днів польської культури відбулася виставка седлецьких художників

Пьотр Толвінські фотохудожник (м. Седльце, Польща): “Я щиросердечно вітаю усіх. Вперше я на Україні, і це досить дивно виглядає, тому що Україна є водночас близькою і далекою. Я знаходжуся під неймовірними враженнями. Їдучи до вас, ми з моїм другом говорили про те, що до Бердичева варто приїхати не на 2 дні, а на кілька місяців. Щодо моїх робот, но на них зображені будинки. Це, так би мовити, поштові листівки, які презентують Седльце. Взагалі-то, я займаюся трохи іншим видом фотографії, і з задоволенням приїду до вас із новою, більш широкою, виставкою.”

Магістр педагогіки та доктор художнього малярства — ось неповний перелік звань та титулів Томаша Новака. Сьогодні художник працює у відділенні пластики Академії Подляської, що у Седльце. Особливе місце у його творчості займає образ Мадонни, який пан Томаш представляє у різних інтерпретаціях. Як говорить сам митець, цей образ є віддзеркаленням особистої, інтимної, правди. Зі слів художника, він, як і його друг Пьотр Толвінські, отримав від спілкування із Бердичевом масу позитивних емоцій.

Томаш Новак художник (м. Седльце, Польща): “Я задоволений і щасливий від того, що моя виставка проходить саме у Бердичеві — такому близькому і легендарному для мене місті. Виставка у художній школі — це теж досить символічно, оскільки це місце починаючих митців. Тут у Бердичеві, на території фортеці, існував осередок Ордену Босих Кармелітів. Важливо те, що ми можемо обмінятися враженнями саме тут, і саме у художній школі ми можемо представити свої роботи. Мистецтво допомагає художникам знайти спільну мову. Особисто я знаходжуся у постійному пошуку, прагнучи віднайти ту “золоту середину”, яка допоможе мені відобразити те, що я відчуваю... У Бердичеві був дійсно чудовий прийом, і я по-справжньому щасливий.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0