Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У рамках ІХ Днів польської культури відбулася виставка седлецьких художників

Time Додано: п'ятниця, 26 вер. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Одним із численних культурних заходів, що в рамках ІХ Днів польської культури пройшли у місті, стало знайомство з мистецтвом, яке презентували представники творчої інтелігенції Польщі. У приміщенні художньої школи свої роботи виставили фотохудожник Пьотр Толвінські та художник Томаш Новак. Перша фотовиставка Пьотра Толвінські відбулася майже 10 років тому. За цей час пан Пьотр став володарем нагороди від Седлецького старости та стипендіатом Президента м. Сєдльце та міністра культури РП. Окрім польських шанувальників цього виду мистецтва, можливість побачити його роботи отримали у Франції, Литві, Угорщині, Білорусі.

У рамках ІХ Днів польської культури відбулася виставка седлецьких художників

Пьотр Толвінські фотохудожник (м. Седльце, Польща): “Я щиросердечно вітаю усіх. Вперше я на Україні, і це досить дивно виглядає, тому що Україна є водночас близькою і далекою. Я знаходжуся під неймовірними враженнями. Їдучи до вас, ми з моїм другом говорили про те, що до Бердичева варто приїхати не на 2 дні, а на кілька місяців. Щодо моїх робот, но на них зображені будинки. Це, так би мовити, поштові листівки, які презентують Седльце. Взагалі-то, я займаюся трохи іншим видом фотографії, і з задоволенням приїду до вас із новою, більш широкою, виставкою.”

Магістр педагогіки та доктор художнього малярства — ось неповний перелік звань та титулів Томаша Новака. Сьогодні художник працює у відділенні пластики Академії Подляської, що у Седльце. Особливе місце у його творчості займає образ Мадонни, який пан Томаш представляє у різних інтерпретаціях. Як говорить сам митець, цей образ є віддзеркаленням особистої, інтимної, правди. Зі слів художника, він, як і його друг Пьотр Толвінські, отримав від спілкування із Бердичевом масу позитивних емоцій.

Томаш Новак художник (м. Седльце, Польща): “Я задоволений і щасливий від того, що моя виставка проходить саме у Бердичеві — такому близькому і легендарному для мене місті. Виставка у художній школі — це теж досить символічно, оскільки це місце починаючих митців. Тут у Бердичеві, на території фортеці, існував осередок Ордену Босих Кармелітів. Важливо те, що ми можемо обмінятися враженнями саме тут, і саме у художній школі ми можемо представити свої роботи. Мистецтво допомагає художникам знайти спільну мову. Особисто я знаходжуся у постійному пошуку, прагнучи віднайти ту “золоту середину”, яка допоможе мені відобразити те, що я відчуваю... У Бердичеві був дійсно чудовий прийом, і я по-справжньому щасливий.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0