Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У районному будинку культури виступали маленькі українці

Time Додано: вівторок, 23 вер. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

На сцені районного будинку культури - юні мешканці з більш ніж десяти сіл Бердичівщини. Разом зі своїми батьками, бабусями й дідусями вони взяли участь у проекті "Маленький українець". Проект, що стартував в області наприкінці березня, був започаткований народним депутатом України Павлом Жебрівським. На його думку, в країні, яка дбає про своє майбутнє, має приділятися велика увага та повага до історії рідного краю, свого села, збереження народних традицій та самобутньої культури.

У районному будинку культури виступали маленькі українці

Павло Жебрівський народний депутат України: "Цей проект абсолютно не політичний. Він спрямований на побудову громадянського суспільства, на усвідомлення, що ми - українці, що Україна - це краще, що це - наша країна. Без такого виховання думати про гідне майбутнє України не доводиться. Безумовно, є коротші шляхи до людського серця, ... та цими шляхами суспільство не побудуєш... Суть у тому, щоб сколихнути дітей, вдихнути життя у дитячі садки. Робиться це для того, щоб діти оцінили свої можливості, згуртувалися."

Перед сценою та у вестибюлі будинку культури виставлені вироби, що їх своїми руками та за допомогою дорослих виготовили маленькі вихованці дитячих садків Хмельового, Осикова, Мирославки, Семенівки, Іванківець та інших сіл району. У наших дітей не тільки золоті голоси, а й золоті руки, пишаються дорослі.

Організатори заходу підготували для дітей чимало приємних сюрпризів. Кожен із дитячих садків-учасників проекту отримав подарунок. Та співати і танцювати хлопчикам та дівчаткам, із їхніх слів, приємно й просто так. На їхню думку, гарні пісня та поведінка - ось деякі з рецептів формування щасливої держави.

Оля Корнійчук учасниця проекту (с. Низгірці): "Я розповідала вірші про Україну. Взагалі, люблю співати та гратися. Цьому нас навчають у садочку, вчать дружити."

Настя Лисак учасниця проекту (с. Семенівка): "Нас із сестричкою батьки навчають любити свою країну, поважати людей, слухатися дорослих, не ображати молодших. Якщо ми будемо все це виконувати, наша країна буде щасливою."

Дорослі повинні допомагати дітям робити життя чистим і прекрасним, впевнений Павло Жебрівський. Вклад у юні душі сьогодні - це поліпшення життя всіх українців завтра.

Павло Жебрівський народний депутат України: "Ви знаєте, я бачив цих діточок... Хтось заплаканий, хтось схожий на янголятко, хтось вже говорить баском... Воістину, є майбутнє в України... Переконаний, що цей день діти запам’ятають. А особисто мені було тепло на концерті."

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0