Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У районному будинку культури виступали маленькі українці

Time Додано: вівторок, 23 вер. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

На сцені районного будинку культури - юні мешканці з більш ніж десяти сіл Бердичівщини. Разом зі своїми батьками, бабусями й дідусями вони взяли участь у проекті "Маленький українець". Проект, що стартував в області наприкінці березня, був започаткований народним депутатом України Павлом Жебрівським. На його думку, в країні, яка дбає про своє майбутнє, має приділятися велика увага та повага до історії рідного краю, свого села, збереження народних традицій та самобутньої культури.

У районному будинку культури виступали маленькі українці

Павло Жебрівський народний депутат України: "Цей проект абсолютно не політичний. Він спрямований на побудову громадянського суспільства, на усвідомлення, що ми - українці, що Україна - це краще, що це - наша країна. Без такого виховання думати про гідне майбутнє України не доводиться. Безумовно, є коротші шляхи до людського серця, ... та цими шляхами суспільство не побудуєш... Суть у тому, щоб сколихнути дітей, вдихнути життя у дитячі садки. Робиться це для того, щоб діти оцінили свої можливості, згуртувалися."

Перед сценою та у вестибюлі будинку культури виставлені вироби, що їх своїми руками та за допомогою дорослих виготовили маленькі вихованці дитячих садків Хмельового, Осикова, Мирославки, Семенівки, Іванківець та інших сіл району. У наших дітей не тільки золоті голоси, а й золоті руки, пишаються дорослі.

Організатори заходу підготували для дітей чимало приємних сюрпризів. Кожен із дитячих садків-учасників проекту отримав подарунок. Та співати і танцювати хлопчикам та дівчаткам, із їхніх слів, приємно й просто так. На їхню думку, гарні пісня та поведінка - ось деякі з рецептів формування щасливої держави.

Оля Корнійчук учасниця проекту (с. Низгірці): "Я розповідала вірші про Україну. Взагалі, люблю співати та гратися. Цьому нас навчають у садочку, вчать дружити."

Настя Лисак учасниця проекту (с. Семенівка): "Нас із сестричкою батьки навчають любити свою країну, поважати людей, слухатися дорослих, не ображати молодших. Якщо ми будемо все це виконувати, наша країна буде щасливою."

Дорослі повинні допомагати дітям робити життя чистим і прекрасним, впевнений Павло Жебрівський. Вклад у юні душі сьогодні - це поліпшення життя всіх українців завтра.

Павло Жебрівський народний депутат України: "Ви знаєте, я бачив цих діточок... Хтось заплаканий, хтось схожий на янголятко, хтось вже говорить баском... Воістину, є майбутнє в України... Переконаний, що цей день діти запам’ятають. А особисто мені було тепло на концерті."

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0