Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Районному будинку культури відзначили День Перемоги

Time Додано: п'ятниця, 07 трав. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Напередодні Дня Перемоги керівництво Бердичівщини зібрало усіх ветеранів у районному будинку культури, аби віддати належну їм шану. Це свято відзначають не лише українці, зазначив голова районної ради Юрій Михальчук. Усі країни, що брали участь у ВВВ 9-го травня згадують солдат, які лежать у братських могилах, розкиданих по світу.

У Районному будинку культури відзначили День Перемоги

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: «Це українці, білоруси, росіяни, азербайджанці, таджики, узбеки — всі ті, хто визволяв нашу колишню Батьківщину від фашистської нечисті. Мої батько й мати пройшли від Сталінграду до Берліну і закінчили війну в Японії. Ми ставимось до цього свята з любов’. і з надією на те, що подвиг цих воїнів не буде забутий ні нами, ні нашими нащадками.»

Немає такої сім’ї на пострадянскьому просторі, яка б у тій чи іншій мірі не постраждала б від фашистської навали. Тому День Перемоги — свято кожного, хто поважає й пам’ятає подвиг дідів та прадідів.

Олег Шевчук, голова Бердичівської РДА: «Для мене це одне з найсерйозніших свят у державі. Це свято не лише України, а Радянського Союзу тому, що тоді ми здобували перемогу разом. Ветерани сьогодні проявляють високу активність, зустрічаються з молоддю. У цьому плані з них потрібно брати приклад. Вони хочуть, щоб пам’ять про ті події ніколи не була стертою.»

На Бердичівщині завжди гучно й з великим розмахом відзначали свято Перемоги, говорить Олег Шевчук. Район дав світу 5 Героїв Радянського Союзу, яких, на жаль, уже немає в живих, але пам’ять про яких назавжди лишилися у душах й серцях їхніх близьких, товаришів по службі та людей старшого віку. Не міг обійти увагою і не відзначити тих, хто прославив Бердичівську землю, і Президент України. Від його імені голова районної адміністрації вручив тридцятьом ветеранам ювілейні медалі, які поповнили кількість нагород на грудях визволителів.

Художні колективи районного будинку культури готувалися до відзначення Дня Перемоги так, як не готуються до жодного іншого свята, розповіли працівники закладу. Пісні та театральні сценки, що вони дарували ветеранам, розповіли про жахливі події війни та героїзм радянського народу. А ті, хто отримали медалі, подарунки та квіти, дивлячись на виступи артистів, згадували минуле, що назавжди залишилося у їхніх головах.

По завершенні святкового концерту, зізналися представники влади, на ветеранів чекав ще один сюрприз.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: «Ми все робимо для того, щоб цей день відзначити так, як цього хочуть ветерани. Після концерту обов’язкове застілля та фронтові 100 грамів. Я думаю, що усі вони в доброму здоров’ї зберуться у цій залі через рік і прийматимуть наші привітання знову.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0