Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У районному будинку культури відбулася педагогічна конференція

Time Додано: четвер, 02 вер. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

Вже традиційними для освітян району стали серпневі педагогічні конференції. Цього разу у районному будинку культури зібралися директори та вчителі з усіх тридцяти трьох шкіл Бердичівщини. Одне із основних завдань подібних конференцій — детально проаналізувати роботу дошкільних та загальоноосвітніх навчальних закладів району: озвучити досягнення та, звичайно, виявити проблеми. Саме це і зробила начальник відділу освіти Тетяна Наумчук. Почала з головного: проведено ремонт навчальних та технічних приміщень усіх шкіл та дитячих садочків, як за батьківські кошти, так і за бюджетні.

У районному будинку культури відбулася педагогічна конференція

Не дивлячись на деякі негаразди, говорить Тетяна Наумчук, усі освітні заклади готові приймати дітей. Цьогоріч за парти сяде 2996 учнів. До першого класу прийде 259, що на сто учнів більше, ніж до десятого. Це говорить про ефективну систему дошкільної освіти, що діє у районі.

Тетяна Наумчук, начальник відділу освіти Бердичівської РДА: «Відділом освіти розроблена і затверджена регіональна Програма розвитку дошкільної освіти на 2002-2012 роки. З метою аксимального охоплення дошкільнят суспільною дошкільною освітою в районі щорічно проводиться персоніфікований облік дітей від народження до 6-річного віку, здійснюється соціально-педагогічний патронат сімей, у яких виховуються діти. Завдяки таким заходам, показник охоплення дітей зріс за останні три роки до 21%. у районі проживає 250 дітей 5-річного віку, з них охоплено суспільною дошкільною освітою в ДНЗ — 149 дітей, соціально-педагогічним патронатом — 58 дітей, на базі ЗНЗ — 51 дитина. З останніми працювали вчителі початкових класів.»

Великої уваги приділяє районний відділ освіти і дітям із фізичними вадами здоров’я, доповідає Тетяна Наумчук. Аби встановити точну кількість таких дітей, працівниками відділу були відвідані усі школи району.

Тетяна Наумчук, начальник відділу освіти Бердичівської РДА: «58 дітей-інвалідів навчається у загальноосвітніх школах Бердичівського району, 13 — не підлягає навчанню в ЗНЗ, 21 дитина має можливість навчатися за індивідуальною формою навчання. Спільно з районною лікарнею вивчено можливості та необхідність навчання конкретної дитини за індивідуальним планом. Навчальні заняття проводять вчителі з відповідною фаховою підготовкою та відповідними психолого-медичними знаннями. Діти, які мають індивідуальну форму навчання, займаються на одму.»

Цьогорічний бюджет складний, але влада району прикладе максимум зусиль, щоб освіта не відчувала тієї складності, запевнив педагогів голова Бердичівської райдержадміністрації Олег Шевчук.

Олег Шевчук, голова Бердичівської РДА: «У цьогорічних планах — проведення реконструкції електропостачання Слободищинської школи. Вартість робіт складає 360 тис. грн. Кошти уже виділені, ведеться робота з проекту. Я думаю, до кінця року ми освоїмо ці кошти, і в Слободищинській школі покращиться температурний режим, а також вони будуть економити на оплаті за електроенергію.»

І це лише початок, каже Олег Шевчук. На Бердичівській землі не одна школа потребує капітального ремонту чи гарної матеріально-технічної бази. Над тим, як вміло та правильно розподілити кошти, і займатиметься керівництво району.

Будуть у районі запроваджувати і профільну освіту, що допомагатиме майбутнім вступникам у виборі професії. Передовиками у цьому є Рейська, Райгородоцька, Маркушівська, Половецька, Швайківська, Старосолотвинська та Бистрицька школи. Мабуть, за те, що ці заклади є одними із найкращих, їхні керівники й отримали почесні грамоти обласного та районного рівнів. Окрім того, грамоти вручили і найкращим вчителям та вихователям, які у свою справу віддають душу та серце.

Не забули члени конференції і про молодих спеціалістів, які щойно прийшли на вчительську ниву. Їм урочисто вручили трудові книжки, де вже вписано назву однієї з найпочесніших професій світу — вчитель.

На цій світлій ноті і завершили свою конференцію освітяни. Зараз у них нові проблеми: хто з учнів даватиме перший дзвінок, хто з ким сиітиме та які оцінки ставитимуть.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0