Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У районному Будинку культури відбуяли “Барви осені”

Time Додано: четвер, 08 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Від головного правила — поєднання у традиційній святковій осінній виставці найкращих набутків української культури — організатори не відійшли. На сцені лунала пісня, попід сценою розташувалися виставочні експонати, авторами яких виступили юні й дорослі мешканці Бердичівського району. Цьогоріч “Барви осені” дещо змінили свій статус — з “виставки” на “виставку-ярмарок”. Перший млинець вийшов на славу. Наче за командою, за одну мить простір між сценою та першим рядом зали перетворився на мурашник: відвідувачі ярмарку роздивлялися, прицінювалися й куштували, продавці — зазивали, пропонували, розхвалювали. Подивитися тут було на що: очі розбігалися від кількості виставленого товару. Про те, що ярмарок викличе цікавість з боку мешканців району, напевне здогадувалися у Семенівці. Тамтешні майстрині, окрім виробів декоративно-ужиткового мистецтва, привезли із собою вареники, пиріжки й струдлики та запаслися термосами із запашним чаєм. Не дивно, що біля семенівського столу народу вистачало.

У районному Будинку культури відбуяли “Барви осені”

Оксана Цакоєва, вчителька іноземної мови Семенівської ЗОШ: “Ідея була не тільки вчителів, її підтримали і учні, і батьки. Усі разом ми ліпили вареники — хто з м’ясом, хто із сиром, хто — з картоплею. Чому діти за це взялися? Тому що, напевне, у нас у школі цікаво, і тому, що вони хочуть це зробити.”

Розгледіти за папером образ тварини чи рослини — непросто. Японці таке вміння називають “орігамі”. Не гірше за мешканців країни Сонця, що сходить, цією технікою володіють у Гардишівці, де водяться ось такі яскраві сови, курчата, поросята та інша живність.

Альона Москальчук, вчителька біології та образотворчого мистецтва Гардишівської ЗОШ: “Найвищою сходинкою у техніці орігамі є модульне орігамі. Саме у цій техніці були представлені роботи наших дівчат — Олени Кравченко, Марини Лопатіної, Тетяни Давидчук. Звісно, для того, щоб дитина побачила щось цікаве в аркуші паперу, потрібно не лише бажання вчителя, а й самої дитини.”

Подібні виставки-ярмарки є своєрідним звітом освітян району про природоохоронну діяльність колективів навчальних закладів. І продавці, і більшість покупців на ярмарку є постійними учасниками не лише районних та обласних, а й всеукраїнських та міжнародних акцій, конкурсів і програм.

У районі широко розвинений екологічний рух. Місцеві агітбригади активно застерігають людство від фатальних помилок та закликають зупинити наругу над природою. Земля не припиняє благати про допомогу та вже починає перетворюватися на страхітливий персонаж із фантастичного кіно, кажуть діти.

Від екології природи — до екології душі. Такий шлях обрали педагоги Бердичівщини. І пісні, і виставка, і агітаційні виступи, переконані освітяни, допоможуть наповнити людські серця небайдужістю до природи та повагою одне до одного.

Любов Кукса, методист районного відділу освіти: “Ми хотіли продемонструвати, що наші освітяни і учні не лише навчаються, навчають і плідно працюють, але й гарно проводять дозвілля. Вони чудово вишивають, в’яжуть, готують, випікають... Ось сьогодні усі вони отримали чудові враження. На ярмарку багато продали, тому мають задоволення.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0