Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У районі “Прогресу” прорвало трубу. Майже 10 будинків без води

Time Додано: понеділок, 25 січ. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Калюжу такого масштабу побачиш у Бердичеві не щодня, тим більше у зимній період року. Поблизу центрального входу на завод “Прогрес” просто з-під землі почала витікати вода. За короткий час там утворилася повновода ріка, що своїми габаритами оволоділа більшою частиною автодороги. Така ситуація склалася через поломку водоводу, що прокладений під асфальтом, розповідає головний інженер КП “Бердичівводоканал” Анатолій Провозен.

У районі “Прогресу” прорвало трубу. Майже 10 будинків без води

Анатолій Провозен, головний інженер КП “Бердичівводоканал”: «У зв’язку із погіршенням температури почалося пересування грунтів, що призвело до аварії на водоводі діаметром у 200 мм. Чавунна труба переламалася навпіл.»

На місці аварії зараз працює бригада фахівців. Про строки завершення робіт говорити ще зарано. Для полагодження труби з Житомира привезли необхідні матеріали, яких не було на складі водоканалу. Ще одна проблема: водовід прокладали близько п’ятидесяти років тому, і обладнання не витримує таких міцних морозів, каже Анатолій Провозен.

Анатолій Провозен, головний інженер КП “Бердичівводоканал”: «Мережі дуже старі. На них у кожному колодязі є вимикаюча арматура, що теж застаріла. Усе потребує заміни. Через скрутне фінансове становище, ми не можемо це зробити. Довелося на деякий час вимкнути у мікрорайоні воду.»

Майже десять будинків у районі “Прогресу” залишилися без води. Керівництво “Водоканалу” обіцяє ввечері відновити її подачу. Сподіваються, що більше не доведеться вдаватися до відключення.

Подібна ситуація склалася і у районі М’ясокомбінату. На вулиці 10-ої П’ятирічки під залізничним полотном через люті морози також переламалася труба. Там теж ведуться роботи з її полагодження. Воду обіцяють подати одразу по усуненню аварії.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0