Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У районі “Прогресу” прорвало трубу. Майже 10 будинків без води

Time Додано: понеділок, 25 січ. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Калюжу такого масштабу побачиш у Бердичеві не щодня, тим більше у зимній період року. Поблизу центрального входу на завод “Прогрес” просто з-під землі почала витікати вода. За короткий час там утворилася повновода ріка, що своїми габаритами оволоділа більшою частиною автодороги. Така ситуація склалася через поломку водоводу, що прокладений під асфальтом, розповідає головний інженер КП “Бердичівводоканал” Анатолій Провозен.

У районі “Прогресу” прорвало трубу. Майже 10 будинків без води

Анатолій Провозен, головний інженер КП “Бердичівводоканал”: «У зв’язку із погіршенням температури почалося пересування грунтів, що призвело до аварії на водоводі діаметром у 200 мм. Чавунна труба переламалася навпіл.»

На місці аварії зараз працює бригада фахівців. Про строки завершення робіт говорити ще зарано. Для полагодження труби з Житомира привезли необхідні матеріали, яких не було на складі водоканалу. Ще одна проблема: водовід прокладали близько п’ятидесяти років тому, і обладнання не витримує таких міцних морозів, каже Анатолій Провозен.

Анатолій Провозен, головний інженер КП “Бердичівводоканал”: «Мережі дуже старі. На них у кожному колодязі є вимикаюча арматура, що теж застаріла. Усе потребує заміни. Через скрутне фінансове становище, ми не можемо це зробити. Довелося на деякий час вимкнути у мікрорайоні воду.»

Майже десять будинків у районі “Прогресу” залишилися без води. Керівництво “Водоканалу” обіцяє ввечері відновити її подачу. Сподіваються, що більше не доведеться вдаватися до відключення.

Подібна ситуація склалася і у районі М’ясокомбінату. На вулиці 10-ої П’ятирічки під залізничним полотном через люті морози також переламалася труба. Там теж ведуться роботи з її полагодження. Воду обіцяють подати одразу по усуненню аварії.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0