Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У районі “Прогресу” прорвало трубу. Майже 10 будинків без води

Time Додано: понеділок, 25 січ. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Калюжу такого масштабу побачиш у Бердичеві не щодня, тим більше у зимній період року. Поблизу центрального входу на завод “Прогрес” просто з-під землі почала витікати вода. За короткий час там утворилася повновода ріка, що своїми габаритами оволоділа більшою частиною автодороги. Така ситуація склалася через поломку водоводу, що прокладений під асфальтом, розповідає головний інженер КП “Бердичівводоканал” Анатолій Провозен.

У районі “Прогресу” прорвало трубу. Майже 10 будинків без води

Анатолій Провозен, головний інженер КП “Бердичівводоканал”: «У зв’язку із погіршенням температури почалося пересування грунтів, що призвело до аварії на водоводі діаметром у 200 мм. Чавунна труба переламалася навпіл.»

На місці аварії зараз працює бригада фахівців. Про строки завершення робіт говорити ще зарано. Для полагодження труби з Житомира привезли необхідні матеріали, яких не було на складі водоканалу. Ще одна проблема: водовід прокладали близько п’ятидесяти років тому, і обладнання не витримує таких міцних морозів, каже Анатолій Провозен.

Анатолій Провозен, головний інженер КП “Бердичівводоканал”: «Мережі дуже старі. На них у кожному колодязі є вимикаюча арматура, що теж застаріла. Усе потребує заміни. Через скрутне фінансове становище, ми не можемо це зробити. Довелося на деякий час вимкнути у мікрорайоні воду.»

Майже десять будинків у районі “Прогресу” залишилися без води. Керівництво “Водоканалу” обіцяє ввечері відновити її подачу. Сподіваються, що більше не доведеться вдаватися до відключення.

Подібна ситуація склалася і у районі М’ясокомбінату. На вулиці 10-ої П’ятирічки під залізничним полотном через люті морози також переламалася труба. Там теж ведуться роботи з її полагодження. Воду обіцяють подати одразу по усуненню аварії.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0