Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У районі “Прогресу” прорвало трубу. Майже 10 будинків без води

Time Додано: понеділок, 25 січ. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Калюжу такого масштабу побачиш у Бердичеві не щодня, тим більше у зимній період року. Поблизу центрального входу на завод “Прогрес” просто з-під землі почала витікати вода. За короткий час там утворилася повновода ріка, що своїми габаритами оволоділа більшою частиною автодороги. Така ситуація склалася через поломку водоводу, що прокладений під асфальтом, розповідає головний інженер КП “Бердичівводоканал” Анатолій Провозен.

У районі “Прогресу” прорвало трубу. Майже 10 будинків без води

Анатолій Провозен, головний інженер КП “Бердичівводоканал”: «У зв’язку із погіршенням температури почалося пересування грунтів, що призвело до аварії на водоводі діаметром у 200 мм. Чавунна труба переламалася навпіл.»

На місці аварії зараз працює бригада фахівців. Про строки завершення робіт говорити ще зарано. Для полагодження труби з Житомира привезли необхідні матеріали, яких не було на складі водоканалу. Ще одна проблема: водовід прокладали близько п’ятидесяти років тому, і обладнання не витримує таких міцних морозів, каже Анатолій Провозен.

Анатолій Провозен, головний інженер КП “Бердичівводоканал”: «Мережі дуже старі. На них у кожному колодязі є вимикаюча арматура, що теж застаріла. Усе потребує заміни. Через скрутне фінансове становище, ми не можемо це зробити. Довелося на деякий час вимкнути у мікрорайоні воду.»

Майже десять будинків у районі “Прогресу” залишилися без води. Керівництво “Водоканалу” обіцяє ввечері відновити її подачу. Сподіваються, що більше не доведеться вдаватися до відключення.

Подібна ситуація склалася і у районі М’ясокомбінату. На вулиці 10-ої П’ятирічки під залізничним полотном через люті морози також переламалася труба. Там теж ведуться роботи з її полагодження. Воду обіцяють подати одразу по усуненню аварії.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0