Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У районі — крадіжка, у місті — незаконне заволодіння автівкою

Time Додано: понеділок, 20 лип. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Випадок, який днями стався у с. Маркуші, напевне, примусить його мешканців дещо уважніше ставитися до майна та грошових заощаджень, що зберігаються в їхніх домівках. Поки одна з місцевих господарок була на городі, з її оселі зникли 4 з лишнім тисячі гривень та 600 $, що їх жінка тримала у надійному, як їй здавалося, сховищі. Виявивши пропажу, вона викликала на місце пригоди працівників міліції.

У районі — крадіжка, у місті — незаконне заволодіння автівкою

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВВС: «Перша підозра, яка у нас виникла, була пов’язана з циганами, адже почерк, що ним був скоєний злочин, був схожий на їхній. Ми почали опрацьовувати село, з’ясували номер автівки, що ним їздила. Терміново дали орієнтування по нашому та сусідніх районах Житомирської та Вінницької областей. Буквально за 2 години надійшло повідомлення, що у Любарському районі працівники ДАІ затримали зазначений автомобіль. Наша оперативно-слідча група виїхала туди і встановила причетність жінки, яка знаходилася в автівці, до даного злочину. У неї була вилучена вся сума, що була викрадена з будинку мешканки Маркушів.»

Затримана стверджує, що спочатку красти не думала.

Затримана: «Я зашла до хаты, никого дома не было. Покричала, позвала хозяйку, прошлась по комнатам, посмотрела там-сям. Открыла шухлядку, увидела деньги — забрала и ушла... Вообще-то я ездила по селу, товар предлагала. Зашла к хозяйке, как и ко всем остальным. И не удержалась...»

Проти затриманої працівниками Бердичівського МВВС порушено кримінальну справу.

Відповідатиме перед законом і 18-річний мешканець Бердичева, який, за інформацією правоохоронців, вирішив заволодіти автомобілем однієї зі служб радіотаксі. Хлопець попросив водія підвезти його до кладовища, що на вул. Войкова, мовляв, там поховано його бабусю. В якийсь момент поведінка клієнта здалася таксисту підозрілою, він запропонував тому розрахуватися і залишити автівку. Але у плани юнака це не входило.

Затриманий: «Я попросив у водія поїздити на його машині, пообіцяв, що до доплачу 20 грн. Він почав «збуджуватись», ну я накричав на нього, після чого він передав мені кермо. Я покатався і вже під’їжджав до своєї домівки, як таксист вихопив кермо і ми в’їхали у стовп. Ну я схватив його за шию і кажу: «Що ж ти так? Я ж пообіцяв тобі 20 грн». Дав йому пару запотиличників і забрав у нього 20 грн. У нього лежало гривень 300-400, але я пошкодував його. Взяв лише «двадцятку» і пішов додому.»

Любителя покататися затримали через тиждень. Рустам виявився старим знайомим бердичівських міліціонерів.

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВВС: «Нещодавно він був засуджений за розбійний напад на одну з осель і позбавлений волі. Вирок мав вступити у силу за 2 тижні, тож хлопець, не бажаючи йти до тюрми, втік. До речі, у той самий день він мав намір здійснити такий самий злочин проти іншого таксиста. Але до реальних дій там не дійшло.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0