Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Райгородку викрито велику підпільну гуральню

Time Додано: вівторок, 14 груд. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

На Бердичівщині поменшало підпільних гуралень: нещодавно правоохоронці припинили нелегальне виробництво самогону, яким займався 39-річний мешканець села Райгородок.

У Райгородку викрито велику підпільну гуральню

У домоволодінні селянина працівники УБОЗу виявили 8 апаратів для самогоноваріння, 44 пронумеровані бочки самогонної закваски по 100 літрів кожна, 60 літрів готового продукту, 7 ящиків з дріжджами та 100 мішків цукру. Чоловік налагодив підпільне виробництво домашньої горілки у приміщенні власного гаража, вхід туди замаскував великим дзеркалом. Також до приміщення було підведено водопостачання та каналізацію.

Те, що цей громадянин виготовляє оковиту, міліціонери знали і раніше притягували господаря до адмінвідповідальності, але те, що Райгородецька гуральня поб’є всі обласні рекорди за своїми обсягами, уявити не могли.

Ярослав Охримчук, дільничний інспектор Бердичівського МВ УМВС: «Ми неодноразово відвідували даного громадянина і за його письмовим дозволом проводили огляд будинку. Знайшли самогонний апарат і на громадянина склали адмінпротокол. Але про масштаби такого виробництва ніхто не здогадувався, тому що оглядали тільки будинок, дозволу оглянути інші приміщення власник не давав”.

Зі слів самого «виробника», горілку він щодня, окрім понеділка, возив на бердичівський базар. Для кожної поїздки готував 50-70 літрів і отримував за продукт до тисячі гривень. Частину виручки витрачав на цукор, дріжджі, оплату витрат газу і води. За попередніми даними, щомісячно у гаражі вироблялося до 2 тисяч літрів самогону. Також наразі виявлено чотирьох осіб, котрі купували у селянина самогонку та розповсюджували її на базарі. За інформацією правоохоронців, добровільним “помічникам” доведеться сплатити чималі штрафи і забути про сумнівні заробітки, а виробникові “світить” кримінальна відповідальність.

Валерій Фільо, начальник ВГЗ УМВС України в Житомирській області: “Все обладнання, а також готову продукцію, яка на час обшуку перебувала у гаражі, було вилучено та доставлено на дослідження. За результатами цих досліджень буде прийнято рішення про порушення кримінальної справи за ч. 2 ст. 203 Кримінального кодексу України, яка передбачає обмеження волі до 5 років”.

Автор: Інна Покотилюк

Chatbubbles Коментарів: 0