Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Заасфальтували вулицю Цадика. На черзі – її освітлення та продовження маршруту автобусів
Chatbox Алена Байбакова
Наконец-то! Можно уже ехать без ...
Time 01:33 - 02-12-2019
На пров. Заводському горів автомобіль Volkswagen Passat
Chatbox Алена Байбакова
Понабирают евроблях, дай Боже, ...
Time 01:28 - 02-12-2019
Київський режисер презентував у Бердичеві фільм про художника Сергія Танадайчука
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Меня, с Сергеем Танадайчуком, п ...
Time 12:03 - 21-10-2019
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У ПТУ №4 пройшов регіональний етап всеукраїнського конкурсу WorldSkills Ukraine

Time Додано: п'ятниця, 22 лист. 2019, 13:55 ( 17 дн. назад )

На базі ПТУ №4, у Бердичеві, пройшов регіональний відбір всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine. Започатковані у 2016-ому, це наймасштабніші змагання з робітничих професій, що проводяться серед учнів, студентів та молодих фахівців, віком від 18 до 22 років. Розпочали цьогорічний конкурс одночасно на базах двох училищ області: Бердичівського 4-ого ПТУ і Головинського вищого професійного училища, зазначає заступник голови оргкомітету Валентина Васильчук.

У ПТУ №4 пройшов регіональний етап всеукраїнського конкурсу WorldSkills Ukraine

Матеріально-технічна база училища дозволяє проводити подібні заходи. І досвід уже є: три роки тому учень училища виборов третє місце у фінальному етапі всеукраїнського конкурсу. Мета конкурсу, кажуть керівники – підвищення престижу робітничих професій та професійної освіти.

На базі галузевого навчально-практичного центру, що в 4-ому училищі, 8 учасників приступили до електромонтажних робіт. Кращим за професією електромонтер із ремонту та обслуговування електроустаткування мріє бути й Дмитро Поліщук, випускник Овруцького професійного ліцею і студент Харківського коледжу.

Професія електромонтера затребувана нині в суспільстві, зазначає майстер виробничого навчання ПТУ №4 Василь Петрович.

Співпрацюють професійно-технічні заклади із роботодавцями. Так, на базі машинобудівного заводу «Прогрес» змагались учасники з професії «токар». Завдання було теж за певний час, відповідно до креслень, відточити деталь. Найпоширеніші токарні роботи – болти і гайки. Це найдревніший технічний процес, що був механізований, кажуть учасники.

Близько до обіду знову зібрались, учасники та їх наставники, на базі ПТУ №4 на підведення підсумків. Журі, у складі якого – професіонали власної справи, об’єктивно визначили переможців, а директор навчально-методичного кабінету ПТ освіти вручила грамоти кращим із кращих. Так, у компетенції «Електромонтажні роботи» призові місця дістались: ІІІм. – у Івана Левченка, учня Коростенського ПТУ№16, ІІ-е – у Дмитра Буткіна, учня Бердичівського ПТУ №4, перше – виборов Дмитро Ковтонюк, учень Житомирського політехнічного ліцею. У токарній справі перемога, І і ІІІ місця, дісталась учням ПТУ №4 Максиму Бондарчуку та Олегу Помазанову. За друге відзначили учня Коростенського ПТУ Богдана Кравченка. Кращі з кращих візьмуть участь у заключному етапі всеукраїнського конкурсу.

Chatbubbles Коментарів: 0