Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У ПТУ №12 збирають кошти для інтернату у Гришківцях

Time Додано: понеділок, 05 квіт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Милосердя та доброчинність — головні речі, якими, крім навчання, переймаються учні та викладачі Професійно-технічного училища №12. З 29 березня у стінах їхнього закладу розпочався проект “Подаруй дитині часточку свого серця”. Це — благодійна акція, завдяки якій організатори намагаються допомогти дітям Гришковецької школи-інтернату.

У ПТУ №12 збирають кошти для інтернату у Гришківцях

Зоя Мартинюк, практичний психолог ПТУ №12: «Саме ці діти громадою сприймаються якось інакше. Виходячи з цих шкіл, вони відчувають на собі такий ярлик. Їм потрібно більше спілкуватися із ровесниками з інших закладів. Ми організували в училищі для цього гурток “Золотий ключик”.»

У гуртку займаються усі бажаючі не лише з училища, а й з інтернату. Психологи “Ключика” намагаються розв’язати важливі для дітей питання та допомагають адаптуватися за межами закладу, розповідає Зоя Мартинюк. Можливо, саме тому їхні підопічні і є частими гостями училища.

Зоя Мартинюк, практичний психолог ПТУ №12: «Вони із задоволенням до нас приходять, дарують нам подарунки. Я думаю, що ця акція повинна бути у наших серцях завжди.»

В училищі учні з допомогою вчителів створили мистецьку галерею, де представлені усі їхні роботи. Тут є і писанки, і декоративні розписи, і навіть смачні поробки. Усе це учні виготовили своїми руками. Оцінювали їхню творчість представники освіти Житомира.

Ніла Бахур, художній керівник ЖДБ художньої та технічної творчості: «Люди віддають усі сили та енергію для своїх вихованців, розвивають їхню творчість. Ми бачимо, скільки вкладено душі у писанки, декоративний розпис.»

Акція побудована не лише на творчих роботах учнів, які можна придбати за символічну суму, говорять організатори. Аби зібрати якомога більше коштів, мешканцям міста вирішили надати ще ряд послуг.

Юрій Догатар, директор ПТУ №12: «Нашими людьми проводиться перукарське, кухарське обслуговування. Ті кошти, що ми заробимо, будуть перераховані на рахунок школи-інтернату. Будь-хто може завітати до нас, і ми надамо їм ці послуги.»

Подібні акції в училищі проводять уже втретє. Організатори кажуть: і діти, і усі працівники закладу з кожним роком все активніше долучаються до проекту. Підтримувати гарні стосунки з інтернатом колектив училища планує і надалі.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0