Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У ПТУ № 12 відбувся обласний огляд художньої самодіяльності колективів закладу

Time Додано: четвер, 10 квіт. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Із приходом весни у країні традиційно проводяться обласні огляди художньої самодіяльності творчих колективів, що є певним підведенням підсумків копіткої роботи керівників та учасників ансамблів, гуртків та студій. Відбувся такий захід і у Бердичівському професійно-технічному училищі № 12. До уваги представників галузі культури області учні закладу та їхні родичі представили вироби із бісеру, тіста, яскраві аплікації та вишиванки. Зі слів членів журі, неповторне враження на них справила композиція великодніх писанок, унікальність якої полягає у тому, що поверх фарби на яйце накладено бісер. Під час роботи дівчата намагалися використовувати різноманітні орнаментові та декоративні мотиви.

У ПТУ № 12 відбувся обласний огляд художньої самодіяльності колективів закладу

Марина Аржевітіна учениця ПТУ № 12: «На створення колекції пішло близько місяця. Ми займалися тут, в училищі, після занять, десь годинки по 3. Це дуже цікаве мистецтво, ми вкладаємо у нього свою душу. Те, що тримаєш у своїх думках, ти можеш викласти на яйце.»

Не втрачати родинно-сімейних зв’язків закликає керівник фольклорного ансамблю «Надвечір’я» Оксана Гусар. Не один рік вона займалася вивченням свого родоводу, і ось тепер за допомогою учнів ПТУ розповіла історію створення великої родини Плаксюків-Гусарів, доля якої тісно переплелась із долею країни. Зі слів Оксани Леонідівни, більш за все вона прагне, щоб справжні сімейні цінності підтримувалися молоддю.

Оксана Гусар керівник фольклорного ансамблю «Надвечір’я»: «Своєю розповіддю ми хотіли проникнути в їхню душу, відродити кращі традиції родинно-сімейних відносин, історичні родинні пам’ятки, сімейні реліквії, обереги, родовідне дерево, сімейні герби. Все це ми намагаємося передати нашій молоді, для орієнтиру, як їм жити надалі.»

Творчі здобутки продемонстрували гостям із Житомира художні колективи училища. Про любов до рідної землі співали учасниці фольклорного ансамблю «Надвечір’я». Свою скарбничку віршів для усіх присутніх розкрила учениця закладу Зінаїда Гаврилюк.

Під попурі із українських пісень у виконанні вокального ансамблю «Слов’яночка» дефіле в українських костюмах влаштували дівчата із театру моди «Стиль». Під час фешн-шоу їм допомагали вихованці «Яворочку». Керівництво училища із гордістю говорить: костюми, в яких виступають усі учасники свята, справа рук їхніх учениць.

Ірина Нергеш учениця ПТУ № 12: «Я здобула тут не тільки професію на майбутнє, але й приємність для своєї душі. моїм подругам також дуже подобається те, що нас навчають сценічній культурі, естетично виховують, вчать декламуванню і, взагалі, дуже нам допомагають у подальшому становленні.»

Юрій Доготар директор ПТУ № 12: «Так як у навчальному закладі головною метою є виховна робота, і, враховуючи те, що сьогодні проводиться небагато подібних заходів, дітям немає де розвиватися, то, щоб вони не блукали де попало, не палили, не вживали наркотики та спиртні напої, у нашому училищі багато уваги приділяється саме цій діяльності. На сьогодні близько 50% наших учнів задіяно як у технічній творчості, так і у художній самодіяльності. »

ПТУ № 12 — одинадцяте за рахунком, де проводять огляд члени журі. Кажуть — їм сподобалося. Подальшу долю колекції писанок вони вже вирішили.

Неля Ткачук директор обласного державного Будинку художньо-технічної творчості: «Ми навіть хочемо писанки «Фаберже по-Бердичівські» представити на Всеукраїнському огляді-конкурсі, що пройде у Києві,... продемонструвати здобутки нашого поліського писанкарства. Рахую, що училище представило свої аматорські колективи на хорошому, достойному рівні.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0