Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У “Промінчику” зустріли Новий рік

Time Додано: понеділок, 03 січ. 2011, 06:00 ( близько 7 року назад )

Новорічне свято своїм підопічним та їхнім батькам подарував центр реабілітації дітей-інвалідів “Промінчик”. Раніше “промінчата” побували у міському Палаці культури, де подивились розважальну програму, але Новий рік тим і відрізняється від інших свят, що несе у собі мішок гарного настрою та різних розваг.

У “Промінчику” зустріли Новий рік

Тимофій Клим, директор центру реабілітації дітей-інвалідів “Промінчик”: “Сьогодні ми організовуємо новорічне свято для дітей, котрі відвідують наш центр. Хочу подякувати за допомогу міському голові Василю Мазуру і спонсорам: магазину “Діавест” та Петру Залізному”.

Ще не дістався до “Промінчика” старенький Дід Мороз, а Баба-Яга, Чахлик Невмирущий та Шапокляк вже тут як тут. Перші задумали обманути дітей і перевдяглися у головних героїв свята, але малеча цей задум викрила. Тоді з’явилась Шапокляк, яка відразу попередила, що добра від неї годі чекати. Недобра бабця забрала подарунки й ні за що не хотіла їх віддавати. Кілька разів обманула дітей, мовляв, віддасть, якщо ті у сніжинку влучать і загадки відгадають. Так тривало б довго, якби справі не зарадив Дід Мороз. Наказав злим персонажам подарунки повернути, а самим — піти геть. Але діти вирішили залишити усіх гостей на своєму святі.

Далі все пішло за сценарієм: діти водили хороводи, розповідали вірші та співали пісні для червононосого дідуся. А діти більш старшого віку, доки спостерігали за дійством, виявили цікаву деталь: Дід Мороз, кажуть, несправжній.

Петрик, учасник заходу: “У нього тільки костюм справжній, а це був Тимофій Петрович Клим”.

Зате подарунки були справжніми: кожній дитині дістався пакунок з ласощами та іграшка за новорічний костюм. Казкові герої зичили малечі найголовнішого, що так необхідне усім людям.

Чахлик Невмирущий: “Бажаю здоров’я. Якщо воно буде, то буде все”.

Свято завершилось дискотекою і залишило приємний слід у серцях малих і дорослих відвідувачів, посіяло бажання приходити до “Промінчика” знову і знову.

Анатолій Огілько, гість заходу: “Я пришел сюда с внучкой уже не первый раз, здесь очень хорошие люди работают. Она приходит сюда с большим удовольствием, каждое утро просыпается и говорит: «Дедушка, идем туда, где Николай» (мы первый раз на День Николая сюда попали). А праздник сегодня очень красивый, нам понравился. Люди, которые это все организовали, достойны уважения».

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0