Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У “Промінчику” зустріли Новий рік

Time Додано: понеділок, 03 січ. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Новорічне свято своїм підопічним та їхнім батькам подарував центр реабілітації дітей-інвалідів “Промінчик”. Раніше “промінчата” побували у міському Палаці культури, де подивились розважальну програму, але Новий рік тим і відрізняється від інших свят, що несе у собі мішок гарного настрою та різних розваг.

У “Промінчику” зустріли Новий рік

Тимофій Клим, директор центру реабілітації дітей-інвалідів “Промінчик”: “Сьогодні ми організовуємо новорічне свято для дітей, котрі відвідують наш центр. Хочу подякувати за допомогу міському голові Василю Мазуру і спонсорам: магазину “Діавест” та Петру Залізному”.

Ще не дістався до “Промінчика” старенький Дід Мороз, а Баба-Яга, Чахлик Невмирущий та Шапокляк вже тут як тут. Перші задумали обманути дітей і перевдяглися у головних героїв свята, але малеча цей задум викрила. Тоді з’явилась Шапокляк, яка відразу попередила, що добра від неї годі чекати. Недобра бабця забрала подарунки й ні за що не хотіла їх віддавати. Кілька разів обманула дітей, мовляв, віддасть, якщо ті у сніжинку влучать і загадки відгадають. Так тривало б довго, якби справі не зарадив Дід Мороз. Наказав злим персонажам подарунки повернути, а самим — піти геть. Але діти вирішили залишити усіх гостей на своєму святі.

Далі все пішло за сценарієм: діти водили хороводи, розповідали вірші та співали пісні для червононосого дідуся. А діти більш старшого віку, доки спостерігали за дійством, виявили цікаву деталь: Дід Мороз, кажуть, несправжній.

Петрик, учасник заходу: “У нього тільки костюм справжній, а це був Тимофій Петрович Клим”.

Зате подарунки були справжніми: кожній дитині дістався пакунок з ласощами та іграшка за новорічний костюм. Казкові герої зичили малечі найголовнішого, що так необхідне усім людям.

Чахлик Невмирущий: “Бажаю здоров’я. Якщо воно буде, то буде все”.

Свято завершилось дискотекою і залишило приємний слід у серцях малих і дорослих відвідувачів, посіяло бажання приходити до “Промінчика” знову і знову.

Анатолій Огілько, гість заходу: “Я пришел сюда с внучкой уже не первый раз, здесь очень хорошие люди работают. Она приходит сюда с большим удовольствием, каждое утро просыпается и говорит: «Дедушка, идем туда, где Николай» (мы первый раз на День Николая сюда попали). А праздник сегодня очень красивый, нам понравился. Люди, которые это все организовали, достойны уважения».

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0