Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У “Промінчику” зустріли Новий рік

Time Додано: понеділок, 03 січ. 2011, 06:00 ( майже 7 років назад )

Новорічне свято своїм підопічним та їхнім батькам подарував центр реабілітації дітей-інвалідів “Промінчик”. Раніше “промінчата” побували у міському Палаці культури, де подивились розважальну програму, але Новий рік тим і відрізняється від інших свят, що несе у собі мішок гарного настрою та різних розваг.

У “Промінчику” зустріли Новий рік

Тимофій Клим, директор центру реабілітації дітей-інвалідів “Промінчик”: “Сьогодні ми організовуємо новорічне свято для дітей, котрі відвідують наш центр. Хочу подякувати за допомогу міському голові Василю Мазуру і спонсорам: магазину “Діавест” та Петру Залізному”.

Ще не дістався до “Промінчика” старенький Дід Мороз, а Баба-Яга, Чахлик Невмирущий та Шапокляк вже тут як тут. Перші задумали обманути дітей і перевдяглися у головних героїв свята, але малеча цей задум викрила. Тоді з’явилась Шапокляк, яка відразу попередила, що добра від неї годі чекати. Недобра бабця забрала подарунки й ні за що не хотіла їх віддавати. Кілька разів обманула дітей, мовляв, віддасть, якщо ті у сніжинку влучать і загадки відгадають. Так тривало б довго, якби справі не зарадив Дід Мороз. Наказав злим персонажам подарунки повернути, а самим — піти геть. Але діти вирішили залишити усіх гостей на своєму святі.

Далі все пішло за сценарієм: діти водили хороводи, розповідали вірші та співали пісні для червононосого дідуся. А діти більш старшого віку, доки спостерігали за дійством, виявили цікаву деталь: Дід Мороз, кажуть, несправжній.

Петрик, учасник заходу: “У нього тільки костюм справжній, а це був Тимофій Петрович Клим”.

Зате подарунки були справжніми: кожній дитині дістався пакунок з ласощами та іграшка за новорічний костюм. Казкові герої зичили малечі найголовнішого, що так необхідне усім людям.

Чахлик Невмирущий: “Бажаю здоров’я. Якщо воно буде, то буде все”.

Свято завершилось дискотекою і залишило приємний слід у серцях малих і дорослих відвідувачів, посіяло бажання приходити до “Промінчика” знову і знову.

Анатолій Огілько, гість заходу: “Я пришел сюда с внучкой уже не первый раз, здесь очень хорошие люди работают. Она приходит сюда с большим удовольствием, каждое утро просыпается и говорит: «Дедушка, идем туда, где Николай» (мы первый раз на День Николая сюда попали). А праздник сегодня очень красивый, нам понравился. Люди, которые это все организовали, достойны уважения».

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0