Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У “Промінчику” вшановували особливих дітей

Time Додано: четвер, 24 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У рамках Року молоді міський центр “Юність” провів фестиваль “Повір у себе” для дітей з обмеженими можливостями. Такий захід, розповідає методист центру “Юність” Людмила Крисюк, є своєрідним конкурсом серед дітей з особливими потребами. На ньому вони можуть проявити себе як повноцінні особистості.

У “Промінчику” вшановували особливих дітей

Людмила Крисюк, методист міського центру “Юність”: «При центрі “Юність” діє творче об’єднання “Особлива дитина”. Саме ці діти займаються там творчістю. Вони дуже талановиті, активні. Ми, проводячи цей конкурс, хотіли показати їм, що вони потрібні нам, щоб діти не ховали свої таланти, а дарували його людям.»

Готуючись до конкурсу, підопічні “Промінчика” на повну силу використовували свої таланти. Хтось змагався за право називатися кращим співаком, хтось — художником, але усі вони дружньо допомагали один одному наближатися до перемоги.

Лауреати фестивалю “Повір у себе” за участь у конкурсі отримали грамоти та символічні подарунки від представників “Юності”. Ольга Мельник стала призеркою у літературній номінації. Каже, що любить писати вірші, багато років є позаштатним кореспондентом однієї з міських газет.

Ольга Мельник, лауреат фестивалю “Повір у себе” : «Я дуже вдячна організаторам за проведення конкурсу. Мені дуже приємно, що люди з обмеженими можливостями все-таки можуть проявити свій талант, показати, що вони є у цьому світі. Дуже приємно, що люди до нас не байдужі.»

Наймолодшому учаснику фестивалю 6 років. Перемогу Владислав Артемчук здобув у пісенному конкурсі, підкупивши усіх не лише гарним співом, а й невимушеною поведінкою на сцені.

Таланти “Промінчика” вітають усіх із новорічними святами. Найголовніше, що вони бажають і дорослим, і дітям — це здоров’я.

Владислав Артемчук, лауреат фестивалю “Повір у себе”: «Я хочу, щоб вони були здоровими, гарно вчилися. Хочу, щоб вчителям приносили тільки успіхи.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0