Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У “Промінчику” вшановували особливих дітей

Time Додано: четвер, 24 груд. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

У рамках Року молоді міський центр “Юність” провів фестиваль “Повір у себе” для дітей з обмеженими можливостями. Такий захід, розповідає методист центру “Юність” Людмила Крисюк, є своєрідним конкурсом серед дітей з особливими потребами. На ньому вони можуть проявити себе як повноцінні особистості.

У “Промінчику” вшановували особливих дітей

Людмила Крисюк, методист міського центру “Юність”: «При центрі “Юність” діє творче об’єднання “Особлива дитина”. Саме ці діти займаються там творчістю. Вони дуже талановиті, активні. Ми, проводячи цей конкурс, хотіли показати їм, що вони потрібні нам, щоб діти не ховали свої таланти, а дарували його людям.»

Готуючись до конкурсу, підопічні “Промінчика” на повну силу використовували свої таланти. Хтось змагався за право називатися кращим співаком, хтось — художником, але усі вони дружньо допомагали один одному наближатися до перемоги.

Лауреати фестивалю “Повір у себе” за участь у конкурсі отримали грамоти та символічні подарунки від представників “Юності”. Ольга Мельник стала призеркою у літературній номінації. Каже, що любить писати вірші, багато років є позаштатним кореспондентом однієї з міських газет.

Ольга Мельник, лауреат фестивалю “Повір у себе” : «Я дуже вдячна організаторам за проведення конкурсу. Мені дуже приємно, що люди з обмеженими можливостями все-таки можуть проявити свій талант, показати, що вони є у цьому світі. Дуже приємно, що люди до нас не байдужі.»

Наймолодшому учаснику фестивалю 6 років. Перемогу Владислав Артемчук здобув у пісенному конкурсі, підкупивши усіх не лише гарним співом, а й невимушеною поведінкою на сцені.

Таланти “Промінчика” вітають усіх із новорічними святами. Найголовніше, що вони бажають і дорослим, і дітям — це здоров’я.

Владислав Артемчук, лауреат фестивалю “Повір у себе”: «Я хочу, щоб вони були здоровими, гарно вчилися. Хочу, щоб вчителям приносили тільки успіхи.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0