Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У “Промінчику” вшановували особливих дітей

Time Додано: четвер, 24 груд. 2009, 06:00 ( майже 8 років назад )

У рамках Року молоді міський центр “Юність” провів фестиваль “Повір у себе” для дітей з обмеженими можливостями. Такий захід, розповідає методист центру “Юність” Людмила Крисюк, є своєрідним конкурсом серед дітей з особливими потребами. На ньому вони можуть проявити себе як повноцінні особистості.

У “Промінчику” вшановували особливих дітей

Людмила Крисюк, методист міського центру “Юність”: «При центрі “Юність” діє творче об’єднання “Особлива дитина”. Саме ці діти займаються там творчістю. Вони дуже талановиті, активні. Ми, проводячи цей конкурс, хотіли показати їм, що вони потрібні нам, щоб діти не ховали свої таланти, а дарували його людям.»

Готуючись до конкурсу, підопічні “Промінчика” на повну силу використовували свої таланти. Хтось змагався за право називатися кращим співаком, хтось — художником, але усі вони дружньо допомагали один одному наближатися до перемоги.

Лауреати фестивалю “Повір у себе” за участь у конкурсі отримали грамоти та символічні подарунки від представників “Юності”. Ольга Мельник стала призеркою у літературній номінації. Каже, що любить писати вірші, багато років є позаштатним кореспондентом однієї з міських газет.

Ольга Мельник, лауреат фестивалю “Повір у себе” : «Я дуже вдячна організаторам за проведення конкурсу. Мені дуже приємно, що люди з обмеженими можливостями все-таки можуть проявити свій талант, показати, що вони є у цьому світі. Дуже приємно, що люди до нас не байдужі.»

Наймолодшому учаснику фестивалю 6 років. Перемогу Владислав Артемчук здобув у пісенному конкурсі, підкупивши усіх не лише гарним співом, а й невимушеною поведінкою на сцені.

Таланти “Промінчика” вітають усіх із новорічними святами. Найголовніше, що вони бажають і дорослим, і дітям — це здоров’я.

Владислав Артемчук, лауреат фестивалю “Повір у себе”: «Я хочу, щоб вони були здоровими, гарно вчилися. Хочу, щоб вчителям приносили тільки успіхи.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0