Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У понад 70 млн. грн. оцінюють загальну суму збитків, завданих стихією

Time Додано: п'ятниця, 29 вер. 2017, 16:39 ( 11 міс. назад )

У зв’язку із необхідністю ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та створення міської комісії, яка розглядатиме заяви для надання матеріальної допомоги постраждалим мешканцям у п’ятницю зранку скликано засідання виконавчого комітету. Понад 3 тис. звернень від бердичівлян, більше 2,5 тис. складених актів, - міський голова та його заступник озвучили числа останніх, станом насьогодні, підрахунків.

У понад 70 млн. грн. оцінюють загальну суму збитків, завданих стихією У понад 70 млн. грн. оцінюють загальну суму збитків, завданих стихією У понад 70 млн. грн. оцінюють загальну суму збитків, завданих стихією У понад 70 млн. грн. оцінюють загальну суму збитків, завданих стихією У понад 70 млн. грн. оцінюють загальну суму збитків, завданих стихією

За попередніми підрахунками, загальна сума збитків – понад 70 млн. грн. Бердичеву самотужки проблему не вирішить – слід звертатись до обласної комісії з надзвичайних ситуацій.

Щоб розпочати процедуру виплати матеріальної допомоги постраждалим від градобою мешканцям – потрібен певний порядок. Насамперед, це створення міської комісії.

Новостворену комісію, до якої увійшли начальники відповідних управлінь і відділів, очолила начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Омельянчук. Комісія має визначати розмір матеріальної допомоги на підставі наступних документів: заяви, копій паспорта та ідентифікаційного номеру, копії документу, яка підтверджує право власності на житло та акту обстеження. Більше 16 млн. грн.. – обраховано збитки тільки по приватному сектору. Коштів міського бюджету не вистачить, тому прийнято рішення брати до уваги черговість відшкодування.

Коштом міського бюджету та благодійною підтримкою у місті уже розпочали ремонтувати дахи бердичівлянам, які відносяться до найбільш вразливих категорій.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0