Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У понад 70 млн. грн. оцінюють загальну суму збитків, завданих стихією

Time Додано: п'ятниця, 29 вер. 2017, 16:39 ( 4 міс. назад )

У зв’язку із необхідністю ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та створення міської комісії, яка розглядатиме заяви для надання матеріальної допомоги постраждалим мешканцям у п’ятницю зранку скликано засідання виконавчого комітету. Понад 3 тис. звернень від бердичівлян, більше 2,5 тис. складених актів, - міський голова та його заступник озвучили числа останніх, станом насьогодні, підрахунків.

У понад 70 млн. грн. оцінюють загальну суму збитків, завданих стихією У понад 70 млн. грн. оцінюють загальну суму збитків, завданих стихією У понад 70 млн. грн. оцінюють загальну суму збитків, завданих стихією У понад 70 млн. грн. оцінюють загальну суму збитків, завданих стихією У понад 70 млн. грн. оцінюють загальну суму збитків, завданих стихією

За попередніми підрахунками, загальна сума збитків – понад 70 млн. грн. Бердичеву самотужки проблему не вирішить – слід звертатись до обласної комісії з надзвичайних ситуацій.

Щоб розпочати процедуру виплати матеріальної допомоги постраждалим від градобою мешканцям – потрібен певний порядок. Насамперед, це створення міської комісії.

Новостворену комісію, до якої увійшли начальники відповідних управлінь і відділів, очолила начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Омельянчук. Комісія має визначати розмір матеріальної допомоги на підставі наступних документів: заяви, копій паспорта та ідентифікаційного номеру, копії документу, яка підтверджує право власності на житло та акту обстеження. Більше 16 млн. грн.. – обраховано збитки тільки по приватному сектору. Коштів міського бюджету не вистачить, тому прийнято рішення брати до уваги черговість відшкодування.

Коштом міського бюджету та благодійною підтримкою у місті уже розпочали ремонтувати дахи бердичівлянам, які відносяться до найбільш вразливих категорій.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0