Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У понад 70 млн. грн. оцінюють загальну суму збитків, завданих стихією

Time Додано: п'ятниця, 29 вер. 2017, 16:39 ( 7 міс. назад )

У зв’язку із необхідністю ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та створення міської комісії, яка розглядатиме заяви для надання матеріальної допомоги постраждалим мешканцям у п’ятницю зранку скликано засідання виконавчого комітету. Понад 3 тис. звернень від бердичівлян, більше 2,5 тис. складених актів, - міський голова та його заступник озвучили числа останніх, станом насьогодні, підрахунків.

У понад 70 млн. грн. оцінюють загальну суму збитків, завданих стихією У понад 70 млн. грн. оцінюють загальну суму збитків, завданих стихією У понад 70 млн. грн. оцінюють загальну суму збитків, завданих стихією У понад 70 млн. грн. оцінюють загальну суму збитків, завданих стихією У понад 70 млн. грн. оцінюють загальну суму збитків, завданих стихією

За попередніми підрахунками, загальна сума збитків – понад 70 млн. грн. Бердичеву самотужки проблему не вирішить – слід звертатись до обласної комісії з надзвичайних ситуацій.

Щоб розпочати процедуру виплати матеріальної допомоги постраждалим від градобою мешканцям – потрібен певний порядок. Насамперед, це створення міської комісії.

Новостворену комісію, до якої увійшли начальники відповідних управлінь і відділів, очолила начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Омельянчук. Комісія має визначати розмір матеріальної допомоги на підставі наступних документів: заяви, копій паспорта та ідентифікаційного номеру, копії документу, яка підтверджує право власності на житло та акту обстеження. Більше 16 млн. грн.. – обраховано збитки тільки по приватному сектору. Коштів міського бюджету не вистачить, тому прийнято рішення брати до уваги черговість відшкодування.

Коштом міського бюджету та благодійною підтримкою у місті уже розпочали ремонтувати дахи бердичівлянам, які відносяться до найбільш вразливих категорій.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0