Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У помешканні бердичівлянки невідомі шукають скарби?

Time Додано: п'ятниця, 11 вер. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Бердичівлянка Прасков’я Казицька вже два місяці не може спокійно спати у своїй квартирі. Вночі у стелю та вікна стукають, говорить жінка, а в підвалі розбирають стіни.

У помешканні бердичівлянки невідомі шукають скарби?

Прасков’я Казицька: “Ось ця пічка, тут люди жили. В цій стінці хтось бив кусок, не міг відбити, потім знайшов це місце, акуратно вибив і поклав цеглинки. І все це мені чути вночі”.

86-річна бабуся мешкає тут понад півстоліття. У 1952 році цю квартиру дали її чоловікові. Григорій Калустович Айвазов був відомий як ветеран армії та війни, у період із 1955 по 1975 рік очолював штаб цивільної оборони Бердичева. Нагороджений 5 орденами та 17 медалями. Помер, маючи звання полковника, у 98-му році. Невдовзі після того Григорію Айвазову посмертно присвоїли звання Почесного громадянина міста.

Нині його вдова Прасков’я Степанівна мешкає сама, донька та син знаходяться у Києві. Раніше все було тихо-мирно, розповідає жінка, а віднедавна стукіт та ворушіння у підвалі стали її турбувати. Хто і навіщо розбирає грубку, трощить стіни та видирає з них цеглу, бабуся не знає. Вдень підвал тримає відкритим, на ніч зачиняє, так само як усі двері та вікна в помешканні.

Прасков’я Казицька: «Хто мені вночі стукає у вікно? У дві, у три години. Я лежу, дрижу, мороз по шкірі пробирає».

В ось це кухонне вікно, за словами жінки, теж стукають. Попри те, що відстань до землі тут перевищує людський зріст. Про свою проблему Прасков’я Степанівна розповіла правоохоронцям.

Прасков’я Казицька: «Я зателефонувала до міліції, прийшли сюди, двоє, подивлись, я написала заяву. По сей день до мене ніхто не прийшов, ніхто нічого».

Будинок звели у 1913 році, там жили різні люди, у тому числі євреї. У те, що та стіни піч валяться самі по собі, як запевняють дільничні, жінка не вірить. Вона припускає, що порушники її спокою шукають у підвалі скарби.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0