Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У подарунок від організації «Відкрите серце» Бердичівський Союз інвалідів отримав ліки

Time Додано: п'ятниця, 28 трав. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Співпраця та дружні стосунки між цими двома організаціями тривають близько 10-ти років. Протягом усього цього часу благодійна організація «Відкрите серце», засновником якої є єпископ Житомирського обласного управління Союзу вільних Церков Євангельської віри Петро Залізний, намагається не залишати сам-на-сам зі своїми проблемами членів Бердичівського союзу інвалідів.

У подарунок від організації «Відкрите серце» Бердичівський Союз інвалідів отримав ліки

Ніна Ковальчук, голова Бердичівського союзу інвалідів: «Це – людина, яка з нами завжди спілкується, наші люди знають його церкву і знають, що тамтешні брати й сестри нам завжди допомагають у всьому. Ось, припустимо, коли настає 8-ме Березня, то всі наші жінки – від дівчат до бабусь отримують запрошення до церкви. Там їм завжди дарують чудовий концерт і подарунки.»

Цього разу Петро Залізний привіз до союзу ліки. У коробках – засоби проти тиску та варикозного розширення вен, таблетки та краплі, що допоможуть покращити роботу серця, шлунково-кишкового тракту, мозковий кровообіг. Усього 9 найменувань на суму 21 тис. грн. Що й казати, говорить Ніна Ковальчук, інвалідам, які не в змозі забезпечити себе необхідними ліками, ця допомога є дуже доречною.

Ніна Ковальчук, голова Бердичівського союзу інвалідів: «Наші члени страждають на хворобу ніг, дехто потерпає від головних болів, дехто – від тиску, серцевих хвороб. Якби ж то ця допомога була частішою… Але будемо як завжди ділити… Комусь – одне, комусь – інше, думаю, усі лишаться задоволеними. Нехай цих ліків вистачить на місяць, але протягом нього людина вже не витрачатиме гроші на них.»

Вони роблять це не заради реклами, стверджують благодійники. Вчиняти так, а не інакше підказують їм їхні серця.

Петро Залізний, президент благодійної організації «Відкрите серце»: «Мій батько – інвалід і тому про нелегке життя інвалідів я знаю не з чуток. Мені Бог дав вирости, створити свою сім’ю і я вирішив покласти своє серце на допомогу по можливості усім, хто цього потребує. До інвалідів ми приходимо не лише на свята, а тоді, коли є можливість щось десь випросити. Ми завжди раді допомогти нужденним, адже вони потребують особливої уваги.»

Відпрацювавши по кількадесят років на заводах та фабриках, нерідко у шкідливих умовах, вони втратили найцінніше – здоров’я. Нині, кажуть, нелегкі часи для інвалідів, та, відчуваючи розуміння й підтримку з боку благодійників та органів міської влади, члени союзу не гублять надію на те, що виживуть.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0