Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У подарунок від організації «Відкрите серце» Бердичівський Союз інвалідів отримав ліки

Time Додано: п'ятниця, 28 трав. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Співпраця та дружні стосунки між цими двома організаціями тривають близько 10-ти років. Протягом усього цього часу благодійна організація «Відкрите серце», засновником якої є єпископ Житомирського обласного управління Союзу вільних Церков Євангельської віри Петро Залізний, намагається не залишати сам-на-сам зі своїми проблемами членів Бердичівського союзу інвалідів.

У подарунок від організації «Відкрите серце» Бердичівський Союз інвалідів отримав ліки

Ніна Ковальчук, голова Бердичівського союзу інвалідів: «Це – людина, яка з нами завжди спілкується, наші люди знають його церкву і знають, що тамтешні брати й сестри нам завжди допомагають у всьому. Ось, припустимо, коли настає 8-ме Березня, то всі наші жінки – від дівчат до бабусь отримують запрошення до церкви. Там їм завжди дарують чудовий концерт і подарунки.»

Цього разу Петро Залізний привіз до союзу ліки. У коробках – засоби проти тиску та варикозного розширення вен, таблетки та краплі, що допоможуть покращити роботу серця, шлунково-кишкового тракту, мозковий кровообіг. Усього 9 найменувань на суму 21 тис. грн. Що й казати, говорить Ніна Ковальчук, інвалідам, які не в змозі забезпечити себе необхідними ліками, ця допомога є дуже доречною.

Ніна Ковальчук, голова Бердичівського союзу інвалідів: «Наші члени страждають на хворобу ніг, дехто потерпає від головних болів, дехто – від тиску, серцевих хвороб. Якби ж то ця допомога була частішою… Але будемо як завжди ділити… Комусь – одне, комусь – інше, думаю, усі лишаться задоволеними. Нехай цих ліків вистачить на місяць, але протягом нього людина вже не витрачатиме гроші на них.»

Вони роблять це не заради реклами, стверджують благодійники. Вчиняти так, а не інакше підказують їм їхні серця.

Петро Залізний, президент благодійної організації «Відкрите серце»: «Мій батько – інвалід і тому про нелегке життя інвалідів я знаю не з чуток. Мені Бог дав вирости, створити свою сім’ю і я вирішив покласти своє серце на допомогу по можливості усім, хто цього потребує. До інвалідів ми приходимо не лише на свята, а тоді, коли є можливість щось десь випросити. Ми завжди раді допомогти нужденним, адже вони потребують особливої уваги.»

Відпрацювавши по кількадесят років на заводах та фабриках, нерідко у шкідливих умовах, вони втратили найцінніше – здоров’я. Нині, кажуть, нелегкі часи для інвалідів, та, відчуваючи розуміння й підтримку з боку благодійників та органів міської влади, члени союзу не гублять надію на те, що виживуть.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0