Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У підвальному приміщенні будинку 52-А по вулиці Мучній після його передачі до комунальної власності міста проведуть ремонтні роботи

Time Додано: понеділок, 21 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Міський голова вирішив поставити крапку у питанні із підтопленням будинку 52-А по вулиці Мучній. Ця проблема виникла декілька років тому. Деякі комунікації у підвалі будинку потребують ремонту. Василь Мазур запросив на вулицю Мучну працівників водоканалу та керівництво ЗАТ "Бердичівмеблі". Запропонував власникам будинку прийняти рішення передати його на баланс міста. Навіть у передаварійному стані.

У підвальному приміщенні будинку 52-А по вулиці Мучній після його передачі до комунальної власності міста проведуть ремонтні роботи

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: "У підвальному приміщенні пошкоджено водопровід та інші комунікації. Будинок має тріщину. Фактично не обслуговується. Частина мешканців має серйозні борги за комунальні послуги. Фактично будинок без господаря. Тому, виходячи із того, що тут проживають люди, і може виникнути загроза для їхнього життя, нам в аварійному порядку доводиться ліквідовувати підтоплення будинку, ризикуючи життям аварійників. Їм доводиться користуватися водолазними костюмами. А в підвальному приміщенні знаходяться електричні збірки та інші комунікації".

Цього разу про проблеми будинку 52-А спілкуватися погодилася лише одна мешканка. Інші посилались на зайнятість. Жінка каже: люди - за передачу будинку до комунальної власності міста. Найбільші претензії вони мають до керівництва ЗАТ "Бердичівмеблі".

Роман Корнілов, керуючим санацією ЗАТ "Бердичівмеблі": "Найближчим часом це питання з передачею будинку буде вирішено. У нас стан банкрутства. Санація. Це юридична процедура. Повинні взяти участь судді, юристи. Я такого рішення особисто не приймаю".

Міський голова запропонував таке рішення проблеми. Людям потрібно терміново провести загальні збори у будинку. Поставити перед його господарями вимогу прискорити передачу до комунальної власності.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: "Сьогодні фактично усі квартири приватизовані. А власники квартир є власниками цієї будівлі. Щоб почати виконання робіт разом із власниками квартир, враховуючи і їхнє фінансування, ми виділимо кошти з місцевого бюджету, щоб усунути всі недоліки, які є в підвальному приміщенні. Бо подальша експлуатація може призвести до руйнації будинку".

Після передачі будинку до комунальної власності у підвальному приміщенні проведуть ремонтні роботи, пообіцяв міський голова.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: "Ми беремо на себе зобов’язання, щоб разом із мешканцями ліквідувати всю аварійність із забезпечення водопостачання та тепла. А також й інших комунікацій. Після того, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів та згідно з відповідним законодавчим документом, що передбачає створення товариства співвласників багатоквартирних будинків, мешканці будуть самі обслуговувати цей будинок, як роблять багато мешканців міста. Я думаю, це лише буде на користь їм та збереже цей будинок".

Міський водоканал підрахував витрати на ремонтні роботи у підвалі будинку.

Микола Ревуцький, директор МКП «Бердичівводоканал»: "Необхідно замінити всі водопровідні лежаки у підвальному приміщенні, частину каналізації, всю запірну арматуру на стояках. Якщо це перевести в гроші, це буде приблизно коштувати 15 тисяч гривень. Та є проблема, яка значно впливає на стан будинку. Це наявність дренажу. На сьогодні він не працює. Його ніхто не експлуатує. Це треба вирішувати. Там підуть значно більші гроші. Доведеться перекладати. А це зовнішня комунікація".

У понеділок міський голова чекає мешканців будинку 52-А із колективним зверненням про його передачу до комунальної власності. В іншому випадку Василь Мазур має намір відправити матеріали із цієї проблеми до обласної прокуратури.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0