Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У підліткових клубах зізнавалися у любові до міста та визначали найрозумнішого

Time Додано: понеділок, 28 черв. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Там, де росте над “Джерелом” “Калинонька”, оповита “Барвінком”, задурманена “Лілеєю”, народжується “Мрія”. Це не старовинна казка, це міські підліткові клуби під однойменними назвами зібралися разом, аби позмагатися в інтелектуальному шоу “Я люблю Бердичів”. У такий спосіб юні бердичівляни хотіли привітати місто з наступаючим днем народження. Для цього їм довелося пригадувати, які вулиці у Бердичеві носять імена Героїв Великої Вітчизняної війни, українських чи російських письменників; називати видатних спортсменів, перелічувати навчальні заклади, підприємства та ЗМІ.

У підліткових клубах зізнавалися у любові до міста та визначали найрозумнішого

Дарина Олійник, вихованка підліткового клубу “Джерело”: “Я, як капітан, задоволена своєю командою. Ми, думаю, були найкращими. Найважче було відповідати на питання, пов’язані з вулицями”.

Наступне завдання — скласти з пазлів картинку і впізнати зображений на ній об’єкт. Хто впорається із цим найшвидше, той заробить для своєї команди бал. Їх ретельно підраховувало журі. Після пазлів — конкурс плакатів, у них діти висловили своє бачення і відчуття рідного міста. А найкращі побажання йому писали на повітряних кульках.

Весь час вихованців, талановитих розумно, підтримували вихованці, талановиті співочо, даючи відпочинок їхньому мозку і роботу — долоням. Даринка Росовецька — одна з наймолодших учасниць заходу, вона зірвала найбільші грона овацій, висловлюючи свою любов до Бердичева.

Дарина Росовецька, вихованка підліткового клубу “Калинонька”: “Це найкраще місто в Україні, тому що тут багато друзів, тут я народилася”.

Переможених у шоу не було: за підсумками кожного конкурсу журі визначило клуб, що набрав найбільше балів. Всім учасникам дісталися солодкі подарунки.

Денис Нікульча, вихованець підліткового клубу “Мрія”: “Сьогодні всі показали гарний результат, ми любимо і поважаємо своє місто”.

Ярослав Романов, вихованець підліткового клубу “Калинонька”: “Мені цей захід дуже сподобався, тому що саме тут можуть зібратися всі друзі, позмагатися між собою і виявити сильнішого. Місту я бажаю, як я вже говорив у конкурсі з кульками, хай Бердичів береже нас, а ми будемо берегти його”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0