Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У підліткових клубах зізнавалися у любові до міста та визначали найрозумнішого

Time Додано: понеділок, 28 черв. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Там, де росте над “Джерелом” “Калинонька”, оповита “Барвінком”, задурманена “Лілеєю”, народжується “Мрія”. Це не старовинна казка, це міські підліткові клуби під однойменними назвами зібралися разом, аби позмагатися в інтелектуальному шоу “Я люблю Бердичів”. У такий спосіб юні бердичівляни хотіли привітати місто з наступаючим днем народження. Для цього їм довелося пригадувати, які вулиці у Бердичеві носять імена Героїв Великої Вітчизняної війни, українських чи російських письменників; називати видатних спортсменів, перелічувати навчальні заклади, підприємства та ЗМІ.

У підліткових клубах зізнавалися у любові до міста та визначали найрозумнішого

Дарина Олійник, вихованка підліткового клубу “Джерело”: “Я, як капітан, задоволена своєю командою. Ми, думаю, були найкращими. Найважче було відповідати на питання, пов’язані з вулицями”.

Наступне завдання — скласти з пазлів картинку і впізнати зображений на ній об’єкт. Хто впорається із цим найшвидше, той заробить для своєї команди бал. Їх ретельно підраховувало журі. Після пазлів — конкурс плакатів, у них діти висловили своє бачення і відчуття рідного міста. А найкращі побажання йому писали на повітряних кульках.

Весь час вихованців, талановитих розумно, підтримували вихованці, талановиті співочо, даючи відпочинок їхньому мозку і роботу — долоням. Даринка Росовецька — одна з наймолодших учасниць заходу, вона зірвала найбільші грона овацій, висловлюючи свою любов до Бердичева.

Дарина Росовецька, вихованка підліткового клубу “Калинонька”: “Це найкраще місто в Україні, тому що тут багато друзів, тут я народилася”.

Переможених у шоу не було: за підсумками кожного конкурсу журі визначило клуб, що набрав найбільше балів. Всім учасникам дісталися солодкі подарунки.

Денис Нікульча, вихованець підліткового клубу “Мрія”: “Сьогодні всі показали гарний результат, ми любимо і поважаємо своє місто”.

Ярослав Романов, вихованець підліткового клубу “Калинонька”: “Мені цей захід дуже сподобався, тому що саме тут можуть зібратися всі друзі, позмагатися між собою і виявити сильнішого. Місту я бажаю, як я вже говорив у конкурсі з кульками, хай Бердичів береже нас, а ми будемо берегти його”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0