Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У підлітковому клубі “Джерело” влаштували “Осінній ярмарок”

Time Додано: п'ятниця, 06 лист. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Іноді вдало поярмаркувати можна й без грошей. Вихованці підліткового клубу “Джерело” (МЦ “Юність”) стверджують: збираючись на їхній ярмарок, достатньо взяти з собою жартів торбу, доброзичливості мішок та валізу з посмішками: важить воно не багато, а от користі принесе чимало. Не взяли, забули? Що ж, тоді вам це подарують. Торговці тут добрі й щирі: вони люблять свою роботу, люблять осінь, тож для покупців їм нічого не шкода.

У підлітковому клубі “Джерело” влаштували “Осінній ярмарок”

Ольга Панасюк, вихованка клубу “Джерело”: “Мені подобається ця пора, тому що восени збираються фрукти й овочі, багато усього смачного. Також восени падає листя, його можна збирати і робити з нього все, що хочеш.”

Анна Козаченко, вихованка клубу “Джерело”: “На ярмарку добре: там все продають — цікаво... Я й сама люблю з мамою ходити на базар, купувати там продукти.”

Ось так торгували та торгувалися на “джерельному” ярмарку. Хлопці могли купити тут картуза чи сорочку, дівчата — солодощі та намисто. Два куми вже поярмаркували, тож метикували, як би відзначити покупки у корчмі. Ярмарком лунали пісні й сміх: навіть шахрайку-циганку замість того, щоб віддати гроші, попросили подарувати танок. Поки батьки купували й продавали, їхні діти порозбрідалися хто куди: дівчата за грою “у тарілку” відгадували загадки, хлопчаки займалися більш смачною справою — із зав’язаними очима намагалися визначити, що їм пропонують скуштувати.

Глядачі, які спостерігали за дійством, кажуть: завантажити дитину чимось цікавим й корисним— завжди добре, ну а те, що у них у районі м’ясокомбінату свій клуб існує — добре удвічі.

Леоніда Мазур, бабуся вихованки клубу “Джерело”: “Тут, у цьому клубі, виросли мої онуки, тепер із задоволенням, аби подивитися на виступи, приходить трирічна правнучка. Дуже хороша вчителька тут працює — Ірина Миколаївна... Моя внучка аж труситься за цим клубом.”

Ярмарок підходив до завершення, люди раділи, хто покупкам, хто — гарній виручці. І лише осінь так нічого собі й не придбала. Але ж народ український — щедрий і не ледачий, тож за лічені хвилини вона була вже і з одягом, і з подарунками. Осені та присутнім на святі його учасники бажали здоров’я та добра: саме цьому дітей намагаються вчити у клубі.

Ірина Самошина, педагог-організатор підліткового клубу “Джерело”: “Черпаю від дітей багато емоцій і позитиву. Я дуже люблю малечу і професію цю обрала ще у далекому дитинстві. Робота цікава — перш за все, це змістовне дозвілля дітей, відволікання їх від вулиці. Ми хочемо, аби вони приходили до нас у клуб, як до себе додому.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0