Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У підлітковому клубі “Джерело” влаштували “Осінній ярмарок”

Time Додано: п'ятниця, 06 лист. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Іноді вдало поярмаркувати можна й без грошей. Вихованці підліткового клубу “Джерело” (МЦ “Юність”) стверджують: збираючись на їхній ярмарок, достатньо взяти з собою жартів торбу, доброзичливості мішок та валізу з посмішками: важить воно не багато, а от користі принесе чимало. Не взяли, забули? Що ж, тоді вам це подарують. Торговці тут добрі й щирі: вони люблять свою роботу, люблять осінь, тож для покупців їм нічого не шкода.

У підлітковому клубі “Джерело” влаштували “Осінній ярмарок”

Ольга Панасюк, вихованка клубу “Джерело”: “Мені подобається ця пора, тому що восени збираються фрукти й овочі, багато усього смачного. Також восени падає листя, його можна збирати і робити з нього все, що хочеш.”

Анна Козаченко, вихованка клубу “Джерело”: “На ярмарку добре: там все продають — цікаво... Я й сама люблю з мамою ходити на базар, купувати там продукти.”

Ось так торгували та торгувалися на “джерельному” ярмарку. Хлопці могли купити тут картуза чи сорочку, дівчата — солодощі та намисто. Два куми вже поярмаркували, тож метикували, як би відзначити покупки у корчмі. Ярмарком лунали пісні й сміх: навіть шахрайку-циганку замість того, щоб віддати гроші, попросили подарувати танок. Поки батьки купували й продавали, їхні діти порозбрідалися хто куди: дівчата за грою “у тарілку” відгадували загадки, хлопчаки займалися більш смачною справою — із зав’язаними очима намагалися визначити, що їм пропонують скуштувати.

Глядачі, які спостерігали за дійством, кажуть: завантажити дитину чимось цікавим й корисним— завжди добре, ну а те, що у них у районі м’ясокомбінату свій клуб існує — добре удвічі.

Леоніда Мазур, бабуся вихованки клубу “Джерело”: “Тут, у цьому клубі, виросли мої онуки, тепер із задоволенням, аби подивитися на виступи, приходить трирічна правнучка. Дуже хороша вчителька тут працює — Ірина Миколаївна... Моя внучка аж труситься за цим клубом.”

Ярмарок підходив до завершення, люди раділи, хто покупкам, хто — гарній виручці. І лише осінь так нічого собі й не придбала. Але ж народ український — щедрий і не ледачий, тож за лічені хвилини вона була вже і з одягом, і з подарунками. Осені та присутнім на святі його учасники бажали здоров’я та добра: саме цьому дітей намагаються вчити у клубі.

Ірина Самошина, педагог-організатор підліткового клубу “Джерело”: “Черпаю від дітей багато емоцій і позитиву. Я дуже люблю малечу і професію цю обрала ще у далекому дитинстві. Робота цікава — перш за все, це змістовне дозвілля дітей, відволікання їх від вулиці. Ми хочемо, аби вони приходили до нас у клуб, як до себе додому.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0