Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У перший день нового року у Бердичеві народилися двійнята

Time Додано: середа, 02 січ. 2008, 06:00 ( майже 11 років назад )

31 грудня у пологовому відділенні міської лікарні народилося двоє хлопчиків та дівчинка. А от першим у 2008-му на світ з’явився хлопчик. Після нього зранку - хлопчики-двійнята. Потім народилося двоє дівчаток.

У перший день нового року у Бердичеві народилися двійнята

Лілія Стоцька, лікар-неонатолог акушерського відділення ЦМЛ: "Звичайно, пологи були неспокійними, хвилюючими. Особливо, коли народжувалися двійнята. Хоча це дуже приємно: бути присутніми при народженні нового життя. Хочеться побажати всім пацієнтам нашого відділення, і найменшим у першу чергу, міцного здоров’я, щастя, успіхів і терпіння. Нехай у кожну сім’ю увійде Новий рік з благополуччям, добротою та удачею".

Бердичівлянок, що народили у святкові дні та напередодні, привітали гості з Житомирської облдержадміністрації, Бердичівського виконкому та керівництво лікарні. Вони вручили жінкам квіти і набори для 14 немовлят. Кажуть: сім хлопчиків та сім дівчаток - хороший знак.

Микола Сюравчик, начальник управління по зв’язках із громадськістю Житомирської ОДА: "Ми виконали за дорученням голови облдержадміністрації місію: привітали тих мам, які народили дітей напередодні Нового року. А за годину до приїзду народилася двійня. Це, мабуть, добрий знак для Бердичева".

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: "Сьогодні надзвичайно приємно було виконати доручення міського голови Василя Мазура і привітати жінок Бердичева та народжених дівчаток і хлопчиків, майбутнє нашого міста. Хочеться привітати сьогодні сім’ї, де народилися дітки, самих новонароджених та усіх бердичівлян із Новим роком і побажати міцного здоров’я та щастя родинам бердичівлян".

Добра традиція обласної та міської влади вітати з Новим роком пацієнтів пологового відділення свідчить про особливу увагу до них, говорить головний лікар міської лікарні.

Анатолій Терефеєв, головний лікар ЦМЛ: "Мені дуже приємно, що у нашому місті є добра традиція , коли першого січня міська влада та представники облдержадміністрації поздоровляють жінок, які знаходяться у пологовому відділенні, з народженням дітей та Новим роком. Приємно, що у святковий день влада не забуває про майбутніх громадян, мешканців міста".

Для Бориса Волокітіна Новий рік став особливим святом. Батько двійнят почувається щасливим і дякує медперсоналу.

Борис Волокітін, батько двійнят: "Пологи пройшли швидко, ми хотіли спочатку їхати до Житомира, та потрапили сюди на екскурсію. Нам тут все показали. Завідуючий молодець, все розказав та зумів переконати нас, що ми тут отримаємо все, на що сподівалися. Нас не обійшли увагою".

Якщо у 2006 -му у Бердичеві народилося 999 дітей, то минулого року - 1082.

Микола Сюравчик, начальник управління по зв’язках із громадськістю Житомирської ОДА: "Бердичів поступово відновлює свій потенціал щодо народження дітей. Хочеться подякувати всім людям, які прикладають руку і серце, щоб діти народжувалися здоровими і такими гарними, і побажати всім жінкам Бердичева не боятися народжувати, тому що у вас є усі умови для цього, а у перспективі - нове пологове відділення. З Новим роком усіх дітей, які народилися і будуть народжуватися, усіх дітей Бердичева та їхніх батьків! Бажаю, щоб цей рік був щасливим!"

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0