Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери

Time Додано: субота, 01 лист. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

У Бердичеві діяльність на соціальній ниві здійснюють 9-ти установ. Згадуючи про них, люди говорять: увага, доброзичливість та компетентність — основні якості їхніх спеціалістів. Чисельні державні програми із підтримки тих, хто потребує соціального захисту, реалізують у міському управлінні праці та соціального захисту населення.

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери

Ірина Тарковська, начальник Бердичівського управління праці та соціального захисту населення: «Наше управління складається з 10-ти відділів та підрозділів, які втілюють у життя програми нашої держави, що стосуються соціального захисту населення. Це і пільги, і субсидії, і допомога малозабезпеченим сім’ям, «чорнобильцям», інвалідам. Взагалі, у нас з початку року надано різних видів допомог на 26 млн. грн. Усі наші працівники працюють над тим, щоб їх надавати своєчасно і у повному обсязі.»

Незабаром своє повноліття відсвяткує міське управління Пенсійного фонду України. Його робота у Бердичеві розпочиналась колективом у складі 2-х чоловік. Сьогодні там функціонує 4 відділи, в яких працюють майже 50 спеціалістів.

Наталія Фомченкова, начальник управління Пенсійного фонду України у м. Бердичеві: «Ми намагаємося кожному відвідувачу надати відповідну допомогу, якщо маємо таку змогу, підготувати документи до призначення пенсії, розповісти, як правильно вчинити у тій чи іншій ситуації. У нашому управлінні працюють дійсно небайдужі люди, які ніколи не рахуються з часом...»

Про тих, хто в силу життєвих обставин залишився без уваги рідних та близьких турбуються у геріатричному пансіонаті. Сьогодні у закладі створені затишні умови для проживання інвалідів та людей похилого віку. Понад 200 чоловік потребують опіки персоналу цієї установи. Вп’ятеро більше підопічних у Територіальному центрі з обслуговування пенсіонерів. Старенькі не приховують: часто працівники терцентру є найближчими для них людьми. До закладу постійно надходять листи від вдячних мешканців міста.

Працівників цих установ, а також міських центрів зайнятості та соціальної служби у справах сім’ї, дітей та молоді, організації Товариства Червоного Хреста та фондів соціального страхування вітали зі святом у міському Палаці культури. Усі вони, переконаний заступник міського голови Іван Демусь, небайдужі до людських проблем та завжди відкриті до спілкування із мешканцями, які потребують соціальної допомоги.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Ваша щоденна праця із соціального обслуговування населення є неоціненною. Професіоналізм, доброта та милосердя — це ті якості, які є підгрунтям для розв’язання щоденних проблем громадян нашого міста.»

За самовіддану і сумлінну працю та вірність обов’язку найкращі соціальні працівники Бердичева отримали почесні грамоти та грошові винагороди. Поздоровлення та музичні номери у виконанні артистів палацу культури по черзі лунали на адресу кожної установи. У вітаннях звучали побажання снаги, витримки та професіоналізму, у піснях — любові.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0