Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У першій школі прощалися з молодшими школярами

Time Додано: п'ятниця, 28 трав. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

В освітніх закладах Бердичева почали відзначати свято останнього дзвоника. Для учнів четвертих класів, так само як і для одинадцятих, цей день — сходинка у майбутнє доросле життя. Випускники початкової ланки 1-ої школи відзначили щорічне свято “Прощавай, початкова школо!”. Учні перших та четвертих класів звітували перед вчителями та батьками про досягнення у навчанні, успіхи в позашкільній діяльності та здобутки на різних конкурсах. Звичайно, головна увага на святі приділялася дітям, які залишали рідний клас та першу вчительку й ставали п’ятикласниками. У них вже буде багато вчителів, більше предметів, буде складніше навчатися, але жоден з них не боїться майбутніх труднощів.

У першій школі прощалися з молодшими школярами

Євген Грушківський, учень 4 А класу ЗОШ №1: «Я коли йшов до першого класу, то боявся вчитися, думав, що буде складно, але переборов усі труднощі. У 5-му класі я хочу бути старанним хлопчиком, добре вчитися, любити своїх вчителів. Нам буде важче, але нові знання потрібні, також потрібно розвивати свою мову, свій розум.»

У 4-му класі навчається 35 дітей, кожен з яких талановитий по-своєму. Можливо, ще не всі відкрили у собі той чи інший талант, говорить класний керівник Ванда Кидисюк, але на це у них часу ще вистачить. Головне, аби діти виросли хорошими людьми.

Ванда Кидисюк, класний керівник 4 А класу ЗОШ №1: «Різні вони, як і всі діти. Хочеться, щоб вони були більш дружніми, уміли вибачати один одному, допомагати. Кожен потік особливий по-своєму і в моїй душі залишає слід. Хочеться, щоб ті зернинки, що я вкладала, проросли гарними плодами.»

Відзвітувавши перед гостями, юні випускники отримали грамоти: хто став кращим читачем, хто — мовознавцем, а хто — природолюбом. Та усі вони стали на рік дорослішими. Діти кажуть: пам’ятатимуть кожен урок, кожну перерву, кожну веселу чи сумну мить.

Лілія Серри, учениця 4 А класу ЗОШ №1: «Звичайно, ми і сперечалися з друзями, але все-таки були дружньою сім’єю. Ванда Володимирівна, наша друга мама, поставила нас на одну стежину, якою ми будемо йти усе життя.»

Поруч з четвертокласниками на сцені звітували й молодші школярі. Сьогодні вони співали про навчання, що інколи набридає, віршували про уроки, що їх зовсім не хочеться вчити, але добре знали: прийде і їхній час прощатися з початковою школою, з першим вчителем. Так само, як і учні 4-го класу, за досягнення у навчанні юні читці, мовознавці та природолюби отримали почесні грамоти. Заступник директора Людмила Огороднійчук звіт молодших школярів затвердила.

Людмила Огороднійчук, заст. директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №1: «Мінус у цьому святі, що воно трішечки затягнулося, але ми хотіли вислухати кожен клас, щоб жоден колектив не образився. Тому плюс і є в тому, що кожен зумів показати свій талант, сказати своє слово.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0