Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У парку культури та відпочинку прошли міські змагання із судномодельного спорту

Time Додано: субота, 29 трав. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Це десятий та останній запланований масовий захід, що їх кожного року проводить науково-технічне відділення Центру позашкільної освіти ім.О.Разумкова. Цього разу місце проведення заходу змінили з міського пляжу на басейн у парку. Такий крок лише на користь: човнам не заважають хвилі, тож вони можуть якнайкраще себе показати. Бердичівські школярі представили 27 моделей військових, цивільних та підводних човнів. Спочатку журі оцінювало їхній зовнішній вигляд та відповідність кресленням, а потім – ходові якості. Модель повинна була пройти дистанцію і набрати якомога більше балів. А це сто, якщо човен потрапить у десяті ворота.

У парку культури та відпочинку прошли міські змагання із судномодельного спорту

Кожному учаснику надали три спроби. Військовий корабель Олександра Муравського двічі поспіль заробив по сто балів, зробивши свого конструктора переможцем. Та попри гарний результат, хлопець на досягнутому зупинятися не збирається.

Олександр Муравський, учасник змагань: “Я його ще не доробив. Буду вдосконалювати. Щоб він рівніше йшов, треба знизу робити кіль”.

Третє місце у класі «військові човни» посів Богдан Яровий. Він один із наймолодших учасників, тож своїй перемозі другокласник дуже радіє. Свій корабель, каже, робив на гуртку за допомогою вчителя.

Богдан Яровий, учасник змагань: «Я старався, хотів, щоб у мене вийшло. Не хотів програти і щоб з мене сміялися”.

Миколі Криворучко нині 8, три роки тому став відвідувати гурток судномоделювання. У минулому році посів на змаганнях четверте місце, а цього разу не пощастило, розповідає хлопець.

Микола Криворучко, учасник змагань: «В цьому році я зробив ось такого корабля. Називається “Сильний”. Третя спроба мені не вдалась, бо акумулятор сів. І я цим незадоволений”.

Попри все, школяру не бракує наполегливості: він уже придумав, як перемогти іншого разу.

Микола Криворучко, учасник змагань: «Зроблю іншу модель, бо якось незручно з однією щороку виступати”.

Підводних човнів на змаганнях було найменше. Судді пояснюють це тим, що така модель є найскладнішою. Пливе за рахунок накрученої резинки, що її чіпляють до гвинта. Подекуди саморобні субмарини не допливали навіть до середини басейну. Зрештою, і в цьому класі моделей визначили переможця. Ним став Олександр Щепанівський. Перемогу за цивільний човен здобув Андрій Пасічник. Призерів змагань нагородили дипломами та медалями, що їх надали приватний підприємець Ревізов та бердичівський осередок ТСОУ.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0