Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Парку культури ім. Шевченка “запобігали, рятували, допомагали”

Time Додано: четвер, 22 трав. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Як людина має поводити себе у надзвичайних ситуаціях та що являє собою професія рятувальника... Про це школярам розповідали у Парку культури ім. Шевченка під час акції “Запобігти, врятувати, допомогти”. До участі у заході долучилися представники влади, усі міські рятувальні служби, працівники “швидкої допомоги”, артисти міського Палацу культури. Одним із головних своїх завдань вони вбачають застереження дітей від необдуманих вчинків.

У Парку культури ім. Шевченка “запобігали, рятували, допомагали”

Віталій Пилипчук заст. начальника РУ ГУ МНС у Житомирській обл.: «Метою проведення даного заходу є ознайомлення дітей із обладнанням аварійно-рятувальних підрозділів та начання їх безпеці життєдіяльності. Життя кожного з них складатиметься по-різному, тому кожен повинен знати, як поводитися у будь-якій ситуації.»

Володимир Пономарчук заступник Бердичівського міського голови: “Ми хотіли б, щоб ви подивилися на все це і уяснили..., як просто потрапити у неприємну ситуацію, і скільки потім людей має бути задіяно, щоб вас врятувати. Я хотів би, щоб батьки та викладачі були спокійні за вас, щоб ви виважено ставилися до ігор у подвір’ях. Ви маєте бути більш уважними до небезпечних знахідок та вчасно повідомляти про них.”

Поки частина школярів була присутня на урочистому відкритті, інша демонструвала своє бачення професії рятувальника малюнком на асфальті. Неподалік розташувався стенд із зображеннями буднів пожежних очима дітей. Юні мешканці міста впевнені: ті, хто рятують людські життя, завжди поруч. Знають, як поводитися у надзвичайних ситуаціях учні ЗОШ № 17. Вони — члени агітбригади “Ватра”.

Вікторія Погребняк учениця ЗОШ № 17: “У мене тато пожежник, він багато розповідає про свою професію. Учасники нашої агітбригади прагнуть навчити своїх однолітків, друзів та товаришів правилам поводження із вогнем. Усі люди мають знати, що таке вогонь і к з ним боротися.”

Школярі відвідали виставку пожежно-технічного обладнання, яке знаходиться на озброєнні співробітників СДПЧ-9. Із принципом його роботи їх ознайомив начальник караулу частини Сергій Юхимчук. Як виглядають вибухонебезпечні предмети, а також, що робити у випадку, коли знайшов щось схоже на них, та куди повідомити про знахідку, дітям розповів командир взводу 26-ї артилерійської бригади Сергій Стасюк. На інших столах демонстрували свій реманент співробітники МКАРСу та навчально-консультативного пункту Бердичева. Діти цікавилися, як працюють прилади для вимірювання радіаційного зараження та визначення отруйних речовин у повітрі та на місцевості.

Із чим їздять на виклики працівники “швидкої” ? Можливо, вперше, хлопчики та дівчатка, чули слова “дихальний апарат”, “електрокардіограф” та “дефібрилятор”. Якщо пожежні дозволяли приміряти протигази, то тут дітей цікавив принцип роботи пневматичної шини.

Чи не найцікавішим моментом для учасників акції виявилася демонстрація практичних дій рятувальників. Школярі на власні очі побачили гасіння палаючого автомобіля. Особливу цікавість глядачів викликав принцип роботи установки “Айфікс-3000”, яка використовується для знешкодження невеликих вогнищ.

Уважно спостерігати, слухати та не забувати про власну безпеку закликають школярів рятувальники.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0