Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У парку ім. Т. Шевченка співали й танцювали для жінок

Time Додано: понеділок, 08 бер. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

У парку імені Тараса Шевченка бердичівляни відзначили свято весни та жіночої краси, 8 Березня. Усі жінки, які прийшли на святковий концерт, отримали безліч гарних слів від чоловіків, навіть не своїх. Прекрасна половина людства мали змогу насолодитися чудовими голосами артистів, які зі сцени дарували їм по-справжньому весняні пісні.

У парку ім. Т. Шевченка співали й танцювали для жінок

Кожну бабусю, матір, доньку та онучку не забули привітати організатори свята. Недарма жіночий день відзначають навесні, коли починає прокидатися природа, говорять артисти. Як розквітають та розпускаються перші бруньки на деревах, так розквітає і жіноча краса. 8 Березня завжди асоціюється із теплом, ніжністю, а найбільше із жінкою.

Олександр Ревега, організатор свята: «Жінкам, дівчатам хочу побажати, щоб вони були щасливими, коханими. Щоб поряд із ними був той чоловік, про якого вони мріють. А це свято нехай внесе хоча б маленьку частину тепла у їхні серця. Хочу подякувати міській владі за те, що вони підштовхують нас до чогось нового. Ми і надалі будемо організовувати не лише свято 8 Березня, а й інші свята.»

Свято весни Олександр Ревега організував вперше, але він сподівається, що не востаннє. Тому що жінки варті того, аби для них влаштовували свята, аби їм співали пісень, вклонялися їм. Найбільше, чого варті жінки, це кохання.

Заради жінок і для жінок чоловіки роблять різні непередбачувані вчинки. На святі вони взяли участь у конкурсі, де показали свої вміння співати, танцювати і просто гарно говорити. До Міжнародного жіночого дня чоловіки намагаються готуватися заздалегідь. Вони довго думають, що подарувати своїй дамі серця. Але головним дарунком залишаються квіти. Безліч гарних слів говорять у цей день на адресу жінок, основне, що їм зичать — здоров’я.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0