Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії – храмове свято

Time Додано: субота, 08 груд. 2018, 15:59 ( 9 міс. назад )

У Верхньому храмі Всеукраїнського Санктуарію Бердичівської Божої Матері одне з найбільших свят у році – місцева парафія Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії відзначила храмове свято. Ця урочистість, кажуть священики, насамперед, є тим дійством, коли присутні єднаються у спільній молитві. Парафіяни, запрошені гості, просто відвідувачі – символ того, що тут хочуть святкувати усі разом, будучи переконаними: те, що відбувається у стінах храму, діє на все, що відбувається й поза його мурами.

У парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії – храмове свято

Святкову службу у Санктуарії очолив ординарій Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Кривицький. У день Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії він вчергове прибув до Бердичева, аби, серед іншого, зустрітися з парафіянами та спільно помолитися в їхніх намірах та у намірах власних.

Для Босих кармелітів цьогорічне храмове свято по-особливому урочисте: рівно 450 років тому відбулася реформа їхнього ордену.

Іще однією знаковою подією ознаменувалося цьогорічне храмове свято у парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії: єпископ Віталій Кривицький освятив новий табернакль (дарохранительницю) – місце у вівтарі, де приховані Пресвяті Дари. Під час кожної Євхаристії, через слова священика «… то є моє Тіло, то є моя Кров» Господь живий приходить до людей.

Тема табернакля виступила однією з головних у проповіді очільника святкової служби. Подібною дарохранительницею, власне, є практично кожен із нас, переконаний єпископ Кривицький. Взагалі, звернув він увагу, Господові не дуже приємно залишатися самому у холодному табернаклі – яким би коштовним і вишуканим той не виглядав. І людина, вийшовши з храму, в якому споживала святі дари, не повинна бути схожою на ось такий сейф: мало нести в собі Господа і не загубити його десь дорогою додому – ним потрібно ділитися з іншими, народжувати його в серцях інших.

Іще одне, на що звернув увагу Владика: як в одній посудині не можуть існувати окремо одна від одної брудна й чиста вода, так і у людському серці не зможуть оселитися разом гріх та Божа благодать. Чи існують приклади сердець повних лише чистою водою, однією лише благодаттю, запитує? Звісно: це Діва Марія. Вона не стала тим самим «сейфом», вона не загубила Господа у власнім серці, вона допомагала й допомагає нині народжувати його в серцях інших.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0