Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії – храмове свято

Time Додано: субота, 08 груд. 2018, 15:59 ( 5 міс. назад )

У Верхньому храмі Всеукраїнського Санктуарію Бердичівської Божої Матері одне з найбільших свят у році – місцева парафія Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії відзначила храмове свято. Ця урочистість, кажуть священики, насамперед, є тим дійством, коли присутні єднаються у спільній молитві. Парафіяни, запрошені гості, просто відвідувачі – символ того, що тут хочуть святкувати усі разом, будучи переконаними: те, що відбувається у стінах храму, діє на все, що відбувається й поза його мурами.

У парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії – храмове свято

Святкову службу у Санктуарії очолив ординарій Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Кривицький. У день Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії він вчергове прибув до Бердичева, аби, серед іншого, зустрітися з парафіянами та спільно помолитися в їхніх намірах та у намірах власних.

Для Босих кармелітів цьогорічне храмове свято по-особливому урочисте: рівно 450 років тому відбулася реформа їхнього ордену.

Іще однією знаковою подією ознаменувалося цьогорічне храмове свято у парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії: єпископ Віталій Кривицький освятив новий табернакль (дарохранительницю) – місце у вівтарі, де приховані Пресвяті Дари. Під час кожної Євхаристії, через слова священика «… то є моє Тіло, то є моя Кров» Господь живий приходить до людей.

Тема табернакля виступила однією з головних у проповіді очільника святкової служби. Подібною дарохранительницею, власне, є практично кожен із нас, переконаний єпископ Кривицький. Взагалі, звернув він увагу, Господові не дуже приємно залишатися самому у холодному табернаклі – яким би коштовним і вишуканим той не виглядав. І людина, вийшовши з храму, в якому споживала святі дари, не повинна бути схожою на ось такий сейф: мало нести в собі Господа і не загубити його десь дорогою додому – ним потрібно ділитися з іншими, народжувати його в серцях інших.

Іще одне, на що звернув увагу Владика: як в одній посудині не можуть існувати окремо одна від одної брудна й чиста вода, так і у людському серці не зможуть оселитися разом гріх та Божа благодать. Чи існують приклади сердець повних лише чистою водою, однією лише благодаттю, запитує? Звісно: це Діва Марія. Вона не стала тим самим «сейфом», вона не загубила Господа у власнім серці, вона допомагала й допомагає нині народжувати його в серцях інших.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0