Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У НВК №4 вивчають англійську мову за британскими традиціями

Time Додано: четвер, 02 груд. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

Англійську мову за кращими британскими традиціями вивчають у навчально-виховному комплексі №4. З початку року учні 8-В класу опановують тонкощі англійської граматики та вимови за підручником британського видавництва «Pearson Longman».

У НВК №4 вивчають англійську мову за британскими традиціями

Наталія Чумак, методист-консультант представництва «Pearson Longman» в Україні: «Це британське видавництво, яке існує вже понад 300 років. Починало свою діяльність зі словників, зараз створює підручники з англійської мови для всього світу».

Підручники цього видавництва затверджені Міністерством освіти і науки Україні та рекомендовані для роботи у загальноосвітніх школах. Кожен педагог може сам обрати, за яким посібником викладати англійську мову. Тамара Мельничук із четвертої школи - чи єдина вчителька у Бердичеві, яка співпрацює з «Pearson Longman». Каже, спочатку провела апробацію двох підручників цього видавництва і лишалась задоволена результатом.

Наталія Чумак, методист-консультант представництва «Pearson Longman» в Україні: «Тамара Іванівна – це перша ластівка у Бердичеві, яка почала працювати не лише з нашим британським видавництвом та з цим підручником, але й намагається опрацювати інтерактивний диск. Діти мають підручник у себе на столі, є ще електронний варіант. Так що вправи можна виконувати прямо на білій інтерактивній дошці».

Схвально відгукуються про новий підручник і школярі. Кажуть, він хоч і дорого вартує, зате дає безліч можливостей для вивчення мови. Хтось знаходить у посібнику хороші граматичні вправи, хтось – цікаву інформацію, а декому подобається слухати англійські тексти, адже до підручника додається ще й диск.

Владислав Коноваленко, учень 8-В класу НВК №4: «C самого начала курса английского языка мы работаем с книгой Оксаны Карпюк. Это тоже хорошая книга, но мне больше нравится «Real Life». Здесь больше текстов для чтения, правил, грамматических упражнений. Также мы слушаем тексты, что тоже мне очень нравится. Формируется правильное произношение».

Валерія Борисова, учениця 8-В класу НВК №4: «Книжка дуже цікава, мені подобається. Ми з нею багато працюємо на уроках, дізнаємось чимало нового. У ній є цікаві справи».

Олександра Кузик, учениця 8-В класу НВК №4: «Ця книга сучасна, у ній розкриваються сучасні проблеми, є цікаві теми для підлітків. Також вона містить хороші вправи на граматику та найновіші правила».

Також посібник містить вправи на зразок тих, що їх мають виконувати учні під час складання зовнішнього незалежного тестування. Як зробити так, аби школярі допускали менше помилок, гарно запам’ятовували іншомовну лексику та вміли складно висловлювати свою думку, представники видавництва розповіли вчителям англійської мови, які завітали до НВК №4 на відповідний семінар.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0