Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У НВК №4 провели олімпійський тиждень

Time Додано: середа, 16 вер. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

У рамках олімпійського тижня, що проходив у Бердичеві, у навчально-виховному комплексі № 4 відбулися спортивні змагання між восьмими класами. Організатори побудували перегони у вигляді естафети, щоб охопити у одному конкурсі багато видів спорту.

У НВК №4 провели олімпійський тиждень

Учасники мали змогу показати свої уміння у футболі, баскетболі, хокеї та легкій атлетиці. Дівчата навіть у суто чоловічих іграх не поступалися хлопцям, а у деяких конкурсах виступали набагато краще, наприклад, у вправності на скакалці вони показали гідний результат. До фінішу команди йшли пліч-о-пліч. Вболівальники підтримували юних спортсменів вигуками та оваціями. Боротьба виявилася запеклою, але чесною. Із результатом 14-10 перемогу здобула команда 8-го Б класу. Школярі вважають, що гідно виступили у олімпіаді, а журі справедливо їх оцінило.

Юлія Чириця, учасниця команди 8Б класу: «Я задоволена, що ми перемогли. Це була чиста перемога, тим паче вона у нас не перша. Цьому потрібно завдячувати усій команді.»

Анатолій Марковський, учасник команди 8В класу: «Шанси були доволі рівними у обох команд. Я думаю, що усі ми гідно виступли у змаганнях.»

Такі заходи не вперше проводять у школі. До змагань організатори залучають практично усі паралельні класи навчального комплексу. Вчителі намагаються влаштовувати спортивні змагання якомога частіше, адже вони допомагають учням розвивати їхні фізичні вміння та навички.

Тетяна Підлісецька, вчитель фізкультури НВК №4: «Найголовніше те, що діти отримують задоволення від змагань. А якщо дітям такі заходи приносять радість, то і ми, вчителі, теж щасливі. Я вважаю, що сьогоднішній захід видався на славу.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0