Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У НВК № 4 пишаються своїм «Інтелектом»

Time Додано: неділя, 16 трав. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Те, що представники бердичівських навчальних закладів часто й гучно вистрілюють перемогами на різного роду дитячо-юнацьких наукових, спортивних та мистецьких форумах, мабуть, вже не для кого не є секретом. Таким перемогам неможливо не радіти. Тішить, коли областю лунає «Бердичів», «бердичівські». Коли ж наших земляків вшановують на всеукраїнському рівні, стає приємніше удвічі. Цьогоріч змогу по-справжньому порадіти за своїх колег та вихованців отримав вчительський та учнівський колективи НВК № 4. Олімпіади, конкурси, захисти науково-дослідницьких робіт... Без них не обходилось ніде. Представники закладу крок за кроком клали до своєї й без того немалої скарбниці все нове «золото», «срібло», «бронзу». Робили це різні учні абсолютно у різних напрямках. Об’єднувало переможців та призерів одне: усі вони — члени наукового товариства учнів «Інтелект». Катерина Бугайчук, Надія Литвиненко, Денис Давидов, Ольга Яремчук... Це вони та їхні колеги по товариству здобували для Бердичева славу міста інтелектуального. Срібний призер всеукраїнської олімпіади з англійської мови Денис Давидов не приховує: здобуте ним 2-ге місце дає право вважати свою працю не марною.

У НВК № 4 пишаються своїм «Інтелектом»

Денис Давидов, срібний призер всеукраїнської олімпіади з англійської мови: «Я собой горжусь: все-таки впервые в Житомирской области претендент становится серебряным призером всеукраинской олимпиады... Это значит, что я чего-то достиг, что-то значу... Почему не I-е место? Не хватает разговорной практики: не каждый день, знаете ли, в Бердичеве встретишь американца. Да и оппоненты тоже не из слабых. Со всей Украины как никак...»

Теж 2-ге місце, і теж на всеукраїнському рівні... Вісьмох сильних суперників залишила позаду себе на інтернет-олімпіаді з біології член секції природничих наук товариства «Інтелект» Анастасія Брюханова.

Анастасія Брюханова, срібна призерка всеукраїнської інтернет-олімпіади з біології: «Мені подобається біологія, вона наче охоплює все. Звичайно, стати призеркою мені, насамперед, допоміг керівник — Заслужений вчитель України Ірина Пастушенко. Вона з любов’ю навчає і мене, і решту наших учнів.»

Те, що вона далеко не формально головує у секції філології, довела Катерина Бугайчук. Освітяни зрозуміють: стати переможницею одного з етапів міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика чогось та варте.

Катерина Бугайчук, переможниця етапу Х-го міжнародного конкурсу знавців укр. мови ім. П. Яцика: «Конкурс виявився цікавим ... і не надто складним. Завдання були різнорівневими: провідмінювати числівники, написати твір. На подив зустрічались завдання з літератури, хоча конкурс проводиться серед знавців мови. Діти були з різних престижних закладів, тому вважаю, що моя перемога для Бердичева — це класно. Діти розумні, обізнані, серед таких дійсно приємно знаходитись.»

Товариство «Інтелект» відзначило 7 років. Педагоги не полінувались і вирахували: за роки участі в олімпіадах та конкурсах лише нинішні одинадцятикласники-члени товариства здобули 71 переможне й призове місце на міському рівні та 21 — на обласному.

Ніна Павлусь, секретар ради НТУ «Інтелект» (НВК № 4): «У принципі, члени НТУ «Інтелект» не відрізняється від звичайних учнів, просто вони мають певну мету і планомірно до неї йдуть. Думаю, що товариство у майбутньому його ленам у виборі професії. А взагалі, думаю, будь-яка діяльність не може бути зайвою. А «Інтелект» допомагає нам розвинути наші здібності, таланти, здобути нові враження, здійснити нові відкриття, отримати позитивні емоції.»

У голосі заступника директора комплексу Наталії Фурсової чути хвилювання: дуже вже не хочеться розлучатися з обдарованими випускниками. Вона цитує: «Гарний вчитель — це той, який пояснює, талановитий — який демонструє»... Педагоги 4-го НВК мітять на третю категорію — «геніальних»: вони хочуть надихати. І тоді, переконані, нові перемоги їхніх вихованців не примусять на себе довго чекати.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0