Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У НВК № 4 пишаються своїм «Інтелектом»

Time Додано: неділя, 16 трав. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Те, що представники бердичівських навчальних закладів часто й гучно вистрілюють перемогами на різного роду дитячо-юнацьких наукових, спортивних та мистецьких форумах, мабуть, вже не для кого не є секретом. Таким перемогам неможливо не радіти. Тішить, коли областю лунає «Бердичів», «бердичівські». Коли ж наших земляків вшановують на всеукраїнському рівні, стає приємніше удвічі. Цьогоріч змогу по-справжньому порадіти за своїх колег та вихованців отримав вчительський та учнівський колективи НВК № 4. Олімпіади, конкурси, захисти науково-дослідницьких робіт... Без них не обходилось ніде. Представники закладу крок за кроком клали до своєї й без того немалої скарбниці все нове «золото», «срібло», «бронзу». Робили це різні учні абсолютно у різних напрямках. Об’єднувало переможців та призерів одне: усі вони — члени наукового товариства учнів «Інтелект». Катерина Бугайчук, Надія Литвиненко, Денис Давидов, Ольга Яремчук... Це вони та їхні колеги по товариству здобували для Бердичева славу міста інтелектуального. Срібний призер всеукраїнської олімпіади з англійської мови Денис Давидов не приховує: здобуте ним 2-ге місце дає право вважати свою працю не марною.

У НВК № 4 пишаються своїм «Інтелектом»

Денис Давидов, срібний призер всеукраїнської олімпіади з англійської мови: «Я собой горжусь: все-таки впервые в Житомирской области претендент становится серебряным призером всеукраинской олимпиады... Это значит, что я чего-то достиг, что-то значу... Почему не I-е место? Не хватает разговорной практики: не каждый день, знаете ли, в Бердичеве встретишь американца. Да и оппоненты тоже не из слабых. Со всей Украины как никак...»

Теж 2-ге місце, і теж на всеукраїнському рівні... Вісьмох сильних суперників залишила позаду себе на інтернет-олімпіаді з біології член секції природничих наук товариства «Інтелект» Анастасія Брюханова.

Анастасія Брюханова, срібна призерка всеукраїнської інтернет-олімпіади з біології: «Мені подобається біологія, вона наче охоплює все. Звичайно, стати призеркою мені, насамперед, допоміг керівник — Заслужений вчитель України Ірина Пастушенко. Вона з любов’ю навчає і мене, і решту наших учнів.»

Те, що вона далеко не формально головує у секції філології, довела Катерина Бугайчук. Освітяни зрозуміють: стати переможницею одного з етапів міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика чогось та варте.

Катерина Бугайчук, переможниця етапу Х-го міжнародного конкурсу знавців укр. мови ім. П. Яцика: «Конкурс виявився цікавим ... і не надто складним. Завдання були різнорівневими: провідмінювати числівники, написати твір. На подив зустрічались завдання з літератури, хоча конкурс проводиться серед знавців мови. Діти були з різних престижних закладів, тому вважаю, що моя перемога для Бердичева — це класно. Діти розумні, обізнані, серед таких дійсно приємно знаходитись.»

Товариство «Інтелект» відзначило 7 років. Педагоги не полінувались і вирахували: за роки участі в олімпіадах та конкурсах лише нинішні одинадцятикласники-члени товариства здобули 71 переможне й призове місце на міському рівні та 21 — на обласному.

Ніна Павлусь, секретар ради НТУ «Інтелект» (НВК № 4): «У принципі, члени НТУ «Інтелект» не відрізняється від звичайних учнів, просто вони мають певну мету і планомірно до неї йдуть. Думаю, що товариство у майбутньому його ленам у виборі професії. А взагалі, думаю, будь-яка діяльність не може бути зайвою. А «Інтелект» допомагає нам розвинути наші здібності, таланти, здобути нові враження, здійснити нові відкриття, отримати позитивні емоції.»

У голосі заступника директора комплексу Наталії Фурсової чути хвилювання: дуже вже не хочеться розлучатися з обдарованими випускниками. Вона цитує: «Гарний вчитель — це той, який пояснює, талановитий — який демонструє»... Педагоги 4-го НВК мітять на третю категорію — «геніальних»: вони хочуть надихати. І тоді, переконані, нові перемоги їхніх вихованців не примусять на себе довго чекати.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0