Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У минулому році у Бердичеві скоєно 38 квартирних крадіжок

Time Додано: п'ятниця, 09 січ. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Через економічну кризу та зростання кількості безробітних злочинність може піти вгору — попереджають правоохоронні органи. Не довіряючи банкам, громадяни зняли зі своїх рахунків гроші та тримають їх у власних помешканнях, тому є небезпека збільшення випадків квартирних крадіжок.

У минулому році у Бердичеві скоєно 38 квартирних крадіжок

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВ УМВС: “Із 38 крадіжок розкрито половину. Нерозкриті - це кваліфіковані крадіжки, які здійснюються шляхом зламу замка, серцевини. Працюють гастролери. Викрадають цінні речі, гроші, рідко — побутову техніку”.

Кваліфіковані крадіжки здійснюють у світлу пору доби, коли господарі на роботі. Вираховують по телефонних дзвінках та оголошеннях про продаж цінних речей із вказаною адресою. Потерпають від крадіжок жителі багатоповерхівок у спальних районах. Зачасту економлять на надійних дверях та замках.

Пластикові вікна для злодіїв — подарунок долі. Їх відчиняють звичайною металевою лінійкою.

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВ УМВС: “У грудні було скоєно 2 квартирні крадіжки шляхом віджиму пластикового вікна. Потрібно ставити грати або укладати договір з ДСО”.

Один із способів захисту квартири від злодіїв – договір з Державною службою охорони. Бійці приїжджають на місце події за лічені хвилини після спрацювання “тривожної сигналізації”. Департамент ДСО розробив програму “Справедлива ціна”. Вона залежить від ступеня та якості технічної оснащеності і наявності додаткових послуг.

Сергій Мирончук, в.о. начальника Бердичівського МРВ УДСО: “Пакет “Економ” передбачає мінімальний склад системи охоронної сигналізації. Блокуються вхідні двері на відкриття. Вартість робіт — 1100-1200 грн, охорона — 60 грн щомісяця. Пакет “Стандарт” передбачає блокування вхідних дверей, контроль за несанкціонованим переміщенням по коридору та квартири за допомогою пасивних датчиків руху. Вартість — 1800-2500 грн, охорона- 70-100 грн щомісяця. Пакет “VIP” передбачає використання апаратури з найбільш сучасними охоронними можливостями”.

У міліції вважають: жертвами квартирних крадіжок найчастіше стають через недбалість. Щоб зберегти майно від непроханих гостей, правоохоронці радять замінити вхідні двері на металеві, встановити не менш ніж два замки. А також пам’ятати про прості заходи обережності — зачиняти кватирки і балконні двері. Немає грошей на послуги охоронних служб - можна встановити й імітацію сигналізації. Вона відлякує злодіїв. Собака теж не дасть пограбувати квартиру.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0