Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У музичній школі — посвята в першокласники

Time Додано: п'ятниця, 02 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Хто сказав, що у першому класі можна побувати лише раз у житті? Вісімдесят три бердичівські учні у Міжнародний день музики знову стали першачками. Але цього разу не звичайної, а музичної школи. Хтось із них переступив поріг закладу, ще нічого не знаючи про музику, а дехто вже навіть навчився співати.

У музичній школі — посвята в першокласники

Світлана Савін, учениця першого класу: “Я ходила до Будинку творчості, а вже рік відвідую музичну школу”.

Богдан Беззубець, учень першого класу: “Хочу знати всі ноти, щоб коли мамі буде сумно, зіграти їй якусь пісню”.

Така урочиста посвята в першокласники у музичній школі проходить вперше, тому не менш урочисто діти пообіцяли батькам та педагогам старанно вчитися. Свято відрізнялося й тим, що не кожного дня і не кожне покоління першачків приймає напутні слова від заступників міністрів.

Віктор Оніщук, заступник міністра соціальної політики: “Хочу побажати, щоб ви добре вчилися, поважали своїх рідних та вчителів, виконувати всі задання відмінно і стали гарними спеціалістами. Нехай ваші голоси лунають не лише у Бердичеві та в Україні, а й поза її межами”.

Що це за установа і які тут працюють люди, малеча мала змогу дізнатися вже на святі. Тут готують культурні кадри для всієї Європи, окрім того, бердичівська “музикалка” - це живий організм та найдуховніший заклад держави, зауважив міський голова. Саме тому влада приділяла і буде приділяти увагу школі.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Я від щирого серця вітає вас і хочу сказати, що бердичівська школа, її директор, викладачі і аура — найкращі. Навіть посол Франції, коли побачив наших учнів засумнівався, чи це насправді наші”.

Директор закладу Валерій Редчиць та викладачі, які також виступають в Народному ансамблі пісні і танцю “Зорецвіт”, отримали подяки від міського голови за високий професіоналізм та активну участь у культурному житті міста. Вчителя пізнають за його учнями, а вони показали присутнім частинку того, чому в музичній школі навчилися за два-три роки.

Тож попереду у першокласників — навчання та багато іспитів. Аби було легше, на перший свій урок вони пройшли під вишиваним рушником.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0