Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У музеї історії відкрилася фотовиставка клубу “Бердичів”

Time Додано: понеділок, 29 груд. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Ці обличчя та пейзажі можна побачити на вулицях міста. Але не кожний володіє таким гострим зором, як члени фотоклубу “Бердичів.” У музеї історії відкрилася його перша виставка. Робіт не підписували, таким чином закцентували: автор — це фотоклуб.

У музеї історії відкрилася фотовиставка клубу “Бердичів”

Валерій Мельников, голова правління фотоклубу “Бердичів”: “Ця виставка присвячена нашому другові, товаришу з великої літери, прекрасній людині, Ігорю Колодію”.

Оченята Дарусі вже оцінило журі обласного фотоконкурсу. За роботу Володимир Поліщук отримав третє місце у номінації “Портрет”. Власні діти — натхнення для автора. Його плоди можна буде побачити у середині січня. Тоді у музеї історії відкриється персональна виставка фотохудожника.

Володимир Поліщук, фотохудожник: “Коли у мене з'явилися діти, вони надихнули відтворити в дітях себе. Дітей малювати і фотографувати важко, вони не можуть повторити те, що ти їх просиш в цю секунду”.

Анатолій Горобчук знає місто таким, яким мало хто його бачив. Разом із колегою Василем Котовим він створив диск панорам і фотографій мальовничих місць Бердичева. Знімки робили із важкодоступних точок.

Анатолій Горобчук, фотохудожник: “Мені подобається місто, в якому я живу. Я хочу показати його собі і іншим таким, як я його бачу - прекрасним”.

У фотоклубі “Бердичів” лише двоє членів національної спілки фотохудожників України - Валерій та Максим Мельникови. Голова обласної організації запросив вступати інших бердичівлян - за поданням клубу.

Світлинами автори хочуть також привернути увагу до своїх героїв. Це лише перша частина виставки. Будуть ще персональні — Олександра Сторожука та Сергія Гладкевича. А до восьмого Березня у музеї відкриється виставка, присвячена жінкам та материнству.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0