Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У музеї історії відкрилася фотовиставка клубу “Бердичів”

Time Додано: понеділок, 29 груд. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Ці обличчя та пейзажі можна побачити на вулицях міста. Але не кожний володіє таким гострим зором, як члени фотоклубу “Бердичів.” У музеї історії відкрилася його перша виставка. Робіт не підписували, таким чином закцентували: автор — це фотоклуб.

У музеї історії відкрилася фотовиставка клубу “Бердичів”

Валерій Мельников, голова правління фотоклубу “Бердичів”: “Ця виставка присвячена нашому другові, товаришу з великої літери, прекрасній людині, Ігорю Колодію”.

Оченята Дарусі вже оцінило журі обласного фотоконкурсу. За роботу Володимир Поліщук отримав третє місце у номінації “Портрет”. Власні діти — натхнення для автора. Його плоди можна буде побачити у середині січня. Тоді у музеї історії відкриється персональна виставка фотохудожника.

Володимир Поліщук, фотохудожник: “Коли у мене з'явилися діти, вони надихнули відтворити в дітях себе. Дітей малювати і фотографувати важко, вони не можуть повторити те, що ти їх просиш в цю секунду”.

Анатолій Горобчук знає місто таким, яким мало хто його бачив. Разом із колегою Василем Котовим він створив диск панорам і фотографій мальовничих місць Бердичева. Знімки робили із важкодоступних точок.

Анатолій Горобчук, фотохудожник: “Мені подобається місто, в якому я живу. Я хочу показати його собі і іншим таким, як я його бачу - прекрасним”.

У фотоклубі “Бердичів” лише двоє членів національної спілки фотохудожників України - Валерій та Максим Мельникови. Голова обласної організації запросив вступати інших бердичівлян - за поданням клубу.

Світлинами автори хочуть також привернути увагу до своїх героїв. Це лише перша частина виставки. Будуть ще персональні — Олександра Сторожука та Сергія Гладкевича. А до восьмого Березня у музеї відкриється виставка, присвячена жінкам та материнству.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0