Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У музеї історії презентували творчі виставки юних талантів

Time Додано: середа, 25 жовт. 2017, 13:20 ( 8 міс. назад )

Щорічно ЦПО ім. Разумкова організовує фестивальний тиждень обдарованих дітей. Цьогоріч вирішили вийти за рамки традиційного, провести зустрічі, презентації, творчі вечори, виставки і сольні концерти, аби дати можливість юним талантам щонайкраще показати свої уміння й майстерність широкому колу глядачів.

У музеї історії презентували творчі виставки юних талантів У музеї історії презентували творчі виставки юних талантів У музеї історії презентували творчі виставки юних талантів У музеї історії презентували творчі виставки юних талантів У музеї історії презентували творчі виставки юних талантів У музеї історії презентували творчі виставки юних талантів

Розпочався фестивальний тиждень із виставкової зали музею історії міста Бердичева. Тут, де щотритижні проходять виставки знаних і відомих у місті митців, художників, вперше презентували персональні виставки четирьох вихованців Центру позашкілля.

Тамара Поліщук уже 11-ий рік є вихованкою гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів». Майже 30 грамот – то відзнаки, що має за участь у різноманітних конкурсах. Гуаш, масло, акварель на полотні – чи не найкраще передають настрої і почуття. «Дівчина в кульбабках» - найулюбленіша робота авторки.

Зразки літаків, кораблів, броньованих автомобілів – загалом близько 12 моделей із паперу, пластику, дерева і фанери представив увазі глядачів вихованець гуртка «Історико-технічне стендове моделювання» Тимур Верхівський.

5-ий рік займається улюбленою справою Софія Квітченко, вихованка гуртка «Природа і фантазія». Її яскраві роботи виготовлені із різних матеріалів: фоамірану, шкіри, різноманітного природнього матеріалу. Дівчинка любить працювати у техніці пресованої флористики для виготовлення ошибан-картин.

Блок живлення, електронні ялинку, сердечко, сніжинку та інші роботи підготував на виставку Данило Зелінський – вихованець Бориса Смичка. У гуртку «Радіоелектронне конструювання» Данило займається вже 4-ий рік.

Батьки, друзі, вчителі і рідні – стали не тільки першими глядачами виставки, але й тими людьми, котрим не стомлювались висловлювати вдячність.

Учасників персональної виставки, як годиться, відзначили й нагородили подарунками, директор музею вручив кожному сертифікат, окрім цього, юні автори отримали найцінніше – новий досвід, враження та впевненість йти тільки вперед до власної мети і майбутніх досягнень!

Chatbubbles Коментарів: 0