Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У міцному «місцево-державному» тандемі – до підвищення якості освіти у Бердичеві

Time Додано: четвер, 25 січ. 2018, 17:24 ( 10 міс. назад )

У бердичівській 12-й школі побували Василь Мазур та Олександр Ревега. Заклад відвідали з метою пересвідчитися, як на тамтешньому навчальному процесі позначилася робота у тісній зв’язці міста й держави. У 2017-му така співпраця, зокрема, для місцевої освіти вилилася у солідне фінансування: за сприяння народного депутата із Фонду соціально-економічного розвитку галузь отримала трохи більше 5,0 млн. грн., місто відповіло співфінансуванням у розмірі 91,0 тис. грн. Серед інших навчальних закладів позитивні зміни у матеріально-технічній базі відчули і «гвардійці». Новий інтерактивний комплекс – те, що останнім часом не сходить у них з вуст. Його переваги вже встигли оцінити учні, розповідає гостям директорка школи Наталія Пудрій. Школярі її слова підтверджують.

У міцному «місцево-державному» тандемі – до підвищення якості освіти у Бердичеві У міцному «місцево-державному» тандемі – до підвищення якості освіти у Бердичеві У міцному «місцево-державному» тандемі – до підвищення якості освіти у Бердичеві У міцному «місцево-державному» тандемі – до підвищення якості освіти у Бердичеві У міцному «місцево-державному» тандемі – до підвищення якості освіти у Бердичеві

Міський голова із народним депутатом на місці мотивують школярів: он, кажуть, директор школи прагнула, працювала – і стала кращим в Україні вчителем біології, дивишся, нове обладнання стане у нагоді для майбутніх перемог вже самих учнів.

Вважається, що гуртом однодумців, котрі в силах і прагнуть якісних змін на краще, досягати того самого кращого куди ефективніше, аніж самотужки. Бердичівські освітяни запевняють: вони у цьому вчергове переконалися. Зусиллями команди Василя Мазура та за сприяння депутата Ревеги у бердичівських школах й дитсадках отримали минулоріч інтерактивні дошки та мультимедійні проектори, ноутбуки та комплекти меблів, спортивне обладнання та нові вікна, ігровий майданчик та 2,0 млн. грн на будівництво дитсадка на Червоній Горі. Держава допомагала – місто осторонь не стояло. Вчитель року-2017 Наталія Пудрій свідчить: підтримку міста й народного обранця вона відчуває протягом усіх 6 років свого директорства.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0