Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У міцному «місцево-державному» тандемі – до підвищення якості освіти у Бердичеві

Time Додано: четвер, 25 січ. 2018, 17:24 ( 29 дн. назад )

У бердичівській 12-й школі побували Василь Мазур та Олександр Ревега. Заклад відвідали з метою пересвідчитися, як на тамтешньому навчальному процесі позначилася робота у тісній зв’язці міста й держави. У 2017-му така співпраця, зокрема, для місцевої освіти вилилася у солідне фінансування: за сприяння народного депутата із Фонду соціально-економічного розвитку галузь отримала трохи більше 5,0 млн. грн., місто відповіло співфінансуванням у розмірі 91,0 тис. грн. Серед інших навчальних закладів позитивні зміни у матеріально-технічній базі відчули і «гвардійці». Новий інтерактивний комплекс – те, що останнім часом не сходить у них з вуст. Його переваги вже встигли оцінити учні, розповідає гостям директорка школи Наталія Пудрій. Школярі її слова підтверджують.

У міцному «місцево-державному» тандемі – до підвищення якості освіти у Бердичеві У міцному «місцево-державному» тандемі – до підвищення якості освіти у Бердичеві У міцному «місцево-державному» тандемі – до підвищення якості освіти у Бердичеві У міцному «місцево-державному» тандемі – до підвищення якості освіти у Бердичеві У міцному «місцево-державному» тандемі – до підвищення якості освіти у Бердичеві

Міський голова із народним депутатом на місці мотивують школярів: он, кажуть, директор школи прагнула, працювала – і стала кращим в Україні вчителем біології, дивишся, нове обладнання стане у нагоді для майбутніх перемог вже самих учнів.

Вважається, що гуртом однодумців, котрі в силах і прагнуть якісних змін на краще, досягати того самого кращого куди ефективніше, аніж самотужки. Бердичівські освітяни запевняють: вони у цьому вчергове переконалися. Зусиллями команди Василя Мазура та за сприяння депутата Ревеги у бердичівських школах й дитсадках отримали минулоріч інтерактивні дошки та мультимедійні проектори, ноутбуки та комплекти меблів, спортивне обладнання та нові вікна, ігровий майданчик та 2,0 млн. грн на будівництво дитсадка на Червоній Горі. Держава допомагала – місто осторонь не стояло. Вчитель року-2017 Наталія Пудрій свідчить: підтримку міста й народного обранця вона відчуває протягом усіх 6 років свого директорства.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0