Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У міцному «місцево-державному» тандемі – до підвищення якості освіти у Бердичеві

Time Додано: четвер, 25 січ. 2018, 17:24 ( близько 1 року назад )

У бердичівській 12-й школі побували Василь Мазур та Олександр Ревега. Заклад відвідали з метою пересвідчитися, як на тамтешньому навчальному процесі позначилася робота у тісній зв’язці міста й держави. У 2017-му така співпраця, зокрема, для місцевої освіти вилилася у солідне фінансування: за сприяння народного депутата із Фонду соціально-економічного розвитку галузь отримала трохи більше 5,0 млн. грн., місто відповіло співфінансуванням у розмірі 91,0 тис. грн. Серед інших навчальних закладів позитивні зміни у матеріально-технічній базі відчули і «гвардійці». Новий інтерактивний комплекс – те, що останнім часом не сходить у них з вуст. Його переваги вже встигли оцінити учні, розповідає гостям директорка школи Наталія Пудрій. Школярі її слова підтверджують.

У міцному «місцево-державному» тандемі – до підвищення якості освіти у Бердичеві У міцному «місцево-державному» тандемі – до підвищення якості освіти у Бердичеві У міцному «місцево-державному» тандемі – до підвищення якості освіти у Бердичеві У міцному «місцево-державному» тандемі – до підвищення якості освіти у Бердичеві У міцному «місцево-державному» тандемі – до підвищення якості освіти у Бердичеві

Міський голова із народним депутатом на місці мотивують школярів: он, кажуть, директор школи прагнула, працювала – і стала кращим в Україні вчителем біології, дивишся, нове обладнання стане у нагоді для майбутніх перемог вже самих учнів.

Вважається, що гуртом однодумців, котрі в силах і прагнуть якісних змін на краще, досягати того самого кращого куди ефективніше, аніж самотужки. Бердичівські освітяни запевняють: вони у цьому вчергове переконалися. Зусиллями команди Василя Мазура та за сприяння депутата Ревеги у бердичівських школах й дитсадках отримали минулоріч інтерактивні дошки та мультимедійні проектори, ноутбуки та комплекти меблів, спортивне обладнання та нові вікна, ігровий майданчик та 2,0 млн. грн на будівництво дитсадка на Червоній Горі. Держава допомагала – місто осторонь не стояло. Вчитель року-2017 Наталія Пудрій свідчить: підтримку міста й народного обранця вона відчуває протягом усіх 6 років свого директорства.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0