Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У місті виявили хвору на сказ дику тварину: розпочато карантинні обмеження

Time Додано: четвер, 18 січ. 2018, 17:08 ( 10 міс. назад )

На території міста по вул. Генерала Горбатова на території приватного господарства виявлено загиблого лиса, який, припускають, загинув від укусів свійської собаки. Господар, який виявив тварину на власному обійсті, звернувся до Бердичівської районної лікарні ветеринарної медицини, працівники якої відправили тварину на експертизу. 16 січня результати працівників обласної лабораторії підтвердили підозру: тварина хвора на сказ. Наступного дня, 17 січня, було скликано надзвичайну протиепізоотичну комісію, члени якої затвердили ряд заходів, аби унеможливити виникнення і поширення захворювання на сказ серед домашніх тварин.

У місті виявили хвору на сказ дику тварину: розпочато карантинні обмеження У місті виявили хвору на сказ дику тварину: розпочато карантинні обмеження У місті виявили хвору на сказ дику тварину: розпочато карантинні обмеження У місті виявили хвору на сказ дику тварину: розпочато карантинні обмеження

Насамперед лікарі ветеринарної медицини провели вимушену вакцинацію собаки, яка, на думку господаря, мала безпосередній контакт із хворим лисом. Що стосується самого господаря, то його, зі слів начальника районного управління Держпродспоживслужби Валерія Бикова, оглянули лікарі й не виявили показань для профілактичного щеплення. На території, на якій виявлено хвору тварину, та прилеглих вулицях увели 2-х місячні карантинні обмеження. Тому мешканців Генерала Горбатова та найближчих вулиць, аби уникнути поширення небезпечної інфекційної хвороби, закликають проводити вакцинування домашніх тварин.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0