Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У місті відзвітували аматорські колективи освітянських закладів Бердичева

Time Додано: п'ятниця, 16 трав. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

“Бердичів — доле моя ! ”... Під такою назвою відбувся творчий звіт аматорських колективів освітянських закладів міста. Роком таких колективів оголосила 2008-й профспілка працівників освіти і науки. Все найкраще, чого досягли бердичівські педагоги у танцювальному та співочому мистецтві, вони дарували присутнім у міському Палаці культури. Оазою, що надає багатьом сили для життя, назвав велику родину освітян заступник міського голови Іван Демусь.

У місті відзвітували аматорські колективи освітянських закладів Бердичева

Іван Демусь заступник Бердичівського міського голови: “У місті Бердичів є одна дружня, красива, творча родина — родина освітян, яка плідно існує та співпрацює із своїм профспілковим комітетом. Це та родина, яка надзвичайно любить своє місто та робить все для того, щоб Бердичів був красивим. щоб місто мало майбутнє.”

Майже 1600 навчально-виховних закладів, 260 тис. вихованців, учнів та студентів, 28,5 тис. викладачів та вихователів працює на теренах Житомирщини. Бердичівські педагоги — одні з кращих, вважає начальник обласного управління освіти і науки Олександр Пастовенський. Він та голова обласного освітянського профспілкового комітету Василь Когут впевнені: сила бердичівських педагогів у їхній дружності.

Олександр Пастовенський нач. управління освіти і науки Житомирської ОДА: “Ваш регіон завжди відзначався у педагогічній галузі всілякими новаціями. Тут проходили і проходять різні всеукраїнські експерименти. Ми завжди вітаємо переможців від вашого регіону на всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, захистах робіт по лінії МАН, адже ту із такими прекрасними дітьми працюють чудові педагоги.”

Василь Когут голова обласного профспілкового комітету працівників освіти і науки: “Я щиро вітаю всіх із таким гарним весняним святом... Щастя, здоров’я, успіхів усім. Нехай наша освітянська нива колоситься гарними врожаями.”

Почесні грамоти і подяки Бердичівської міської ради, обласних управління освіти і науки та обласного профспілкового освітянського комітету отримали кращі педагоги та члени профспілки Бердичева. Так у місті і області оцінили багаторічну сумлінну працю та відданість своїй справі директорів, викладачів та вихователів навально-виховних закладів.

Тетяна Стельмах начальник міського управління освіти і науки: “Вони не тільки викладають предмети, не тільки в групах дітей, харчують їх, - вони також займають активну громадянську позицію. Наші педагоги несуть у своїх колективах високу духовність української культури.”

Не залишився без нагороди і Бердичівський міський голова. Оцінивши плідну співпрацю міської влади із освітянською галуззю, Центральний комітет профспілки працівників освіти і науки нагородив Василя Мазура почесним знаком “За соціальне партнерство”.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “Повний зал творчих людей !... Велике вам спасибі, низький уклін вам за вашу працю. Тут дійсно зібралася велика родина, цвіт міста, ті люди, які прикладають чимало зусиль для того, щоб Бердичів був красивим, щоб тут виростали чудові діти, щоб вони отримували гарні знання.”

Бердичівські педагоги подарували глядачам святковий двогодинний концерт. Зі слів багатьох присутніх, тепер їм стало зрозуміло, чому цікавими та видовищними є виступи місцевих дитячих колективів. По-іншому й бути не може, якщо путівку у життя їм дають такі викладачі.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0