Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів зневоднений: керівники ЖКГ та Водоканалу приносять вибачення за дводенні незручності
Chatbox Плохому танцору...
Ну конечно - все вокруг виноват ...
Time 20:52 - 27-05-2017
Бердичів зневоднений: керівники ЖКГ та Водоканалу приносять вибачення за дводенні незручності
Chatbox Поверніть Ревуцько...
ушёл Ревуцький :hello: а вместе ...
Time 20:47 - 27-05-2017
Бердичів зневоднений: керівники ЖКГ та Водоканалу приносять вибачення за дводенні незручності
Chatbox правдоруб
гнали пургу на Ревуцкого. где в ...
Time 11:52 - 27-05-2017
Спортивний майданчик ЗОШ №11 – це перемога у проекті «Клич друзів – граймо разом»
Chatbox правдоруб
согласен с ? (45.33.62.138) -ка ...
Time 11:39 - 27-05-2017
Бердичів зневоднений: керівники ЖКГ та Водоканалу приносять вибачення за дводенні незручності
Chatbox ))
Эфтоназия (46.118.206.43) - лук ...
Time 09:54 - 27-05-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У місті відбувся турнір з волейболу пам’яті Миколи Піруна

Time Додано: вівторок, 13 лист. 2007, 06:00 ( більше 9 року назад )

Другий рік поспіль у місті проходить турнір з волейболу пам’яті Миколи Піруна — людини, відомої у спортивних колах Житомирщини та України. Вшанувати пам’ять талановитого тренера, здібного організатора та керівника зібралися його товариші, колеги та вихованці, а також представники влади міста. Близько 20-ти років Микола Пірун був директором міського басейну, 15 років — відповідав за фізичну культуру і спорт на заводі «Прогрес». У листопаді Миколі Петровичу, який пішов із життя два роки тому, мало б виповнитися 66.

У місті відбувся турнір з волейболу пам’яті Миколи Піруна

Олексій Поляничка ветеран спорту заводу «Прогрес» : «Мы всегда уважали Николая Петровича, слушали его как великого человека... Это был один из немногих, кто делал все, что в его силах... И сегодня... на турнире собрались лучшие спортсмены нашего города и Коростеня, чтобы почтить память великого человека и организатора. »

Володимир Борецький президент ФК «Бердичів» : «Это был Человек с большой буквы. Под его руководством на протяжении 7-10 лет мы были чемпионами области по волейболу, ... по легкой атлетике. Также под его руководством мы стали чемпионами Украины по нормативам ГТО... С его легкой руки я стал директором спортивного комплекса. На протяжении всего этого времени мы вплотную с ним работали. Он всегда помогал нам, подсказывал...»

За головний кубок турніру змагалися чотири команди. Перша представляла завод «Прогрес», друга — «Беверс», третя відстоювала честь Політехнічного коледжу. Згадати свого колегу, а також продемонструвати на що здатна, приїхала команда «Хіммаш» із міста Коростень.

Володимир Мужчук тренер команди з волейболу (м. Коростень) : «Ми знали Миколу Петровича як спортсмена та хорошу людину, яка все своє життя присвятила спорту, виступаючи у багатьох його видах. Коростенці дуже його поважали. Ми вдячні за те, що нас запросили на цей турнір і думаємо, що покажемо гарну гру.»

Сподівання тренера коростенців справдилися. Їхня зустріч із командою політехнічного коледжу запам’яталася майстерною грою та відпрацьованими командними діями гостей. Перемогли коростенці із рахунком 2:0.

Не менш видовищною виявилась гра між представниками «Прогресу» та «Беверсу». Не дивлячись на відчайдушний спротив останніх, прогресівці були на голову вище та в результаті перемогли.

Вони ж і стали володарями головного кубку турніру та грамоти за 1 місце. Друге дісталося коростенському «Хіммашу», третє місце посіли волейболісти політехнічного коледжу, четверте — представники заводу «Беверс».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: